Lista ocen Mazda 2 II Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW 2007-2010 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Samochód na pewno nie należy do najtańszych w swojej klasie, przynajmniej jak na polski rynek, ale swoją jakością i komfortem jazdy bije o głowę podobne auta europejskich producentów. Szkoda tylko, że zamiast tanieć i zyskiwać nowych klientów cena samochodu poszła w górę o kilka dobrych tys. od ubiegłego roku
~jaro
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Cena jest porównywalna do ceny innych samochodów tego segmentu. Jakość wykonania auta jest bardzo dobra. Mimo dokładnego oglądania auta i zaglądania w różne zakamarki nie znalazłem brakujących zawleczek, czy niedbale ułożonych kabli elektrycznych. Wszystko do siebie doskonale pasuje. Drzwi zamykają się bardzo leciutko.
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Drogi, za drogi.Dobre wyposażenie.Szkoda,że nie można oprucz lakieru nic domówić.Są trzy wersje i tyle, a szkoda, bo mażeniem moim był np. tempomat, który jest tylko w tej najdroższej wersji, na którą mnie nie stać .Szkoda.Jakość bardzo dobra.Prostota tu króluje i jest to bardzo dobre rozwiązanie.
~krzysztof28
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Cóż, auto jest w przystępnej cenie, zwłaszcza jeśli kupuje się wersje lepiej wyposażone, z dodatkowymi \'bajerami\'. Do jakości nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
~Ligol
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Auto na pewno się podoba wizualnie ale za taką cenę powinni bardzej dbać o zawieszenie i nne dla mnie wady opisane wcześniej
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
jakość bardzo dobra, brak usterk, cena wysoka, za to wyposażenie też wysokie.
~Michał
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Cena wysoka, jakość bardzo dobra nic nie trzeszczy, może za mało kilometrów.
~Mirek
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Cena spora ale warto dać tyle i wyróżniać się z tłumu.
~smk
dużo za mało