Lista ocen Mazda 6 I Sedan (87) - Widoczność

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~endrju1
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Dość szerokie i masywne słupki. Wcześniej jeździłem Hachbackiem i miałem pełną kontrolę nad tym co dzieje się za samochodem, tutaj musiałem przyzwyczajać się 2 miesiące. Do parkowania w mieście przydałyby się czujniki, ja zamontowałem kamerkę z tyłu.
~michnik
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Pewnie to kwestia wprawy ale parkowanie tylem itp. moze sprawic male klopoty na poczatku uzytkowania. Jako ze nie widac przodu maski to rowniez i parkowanie przodem robi sie na wyczucie. Ale to tylko dlatego ze nie mam czujnikow parkowania - poki co.
~Kamil
Sedan 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Generalnie dobra widocznosc jednak nie widac konca maski, co czasem moze utrudniac parkowanie niskim osobom(nie mi na szczescie) ale do tylku nie jest najlepiej-jej zgradna obfita pupa swietnie wyglada ale w tym akurat nieco przeszkadza.
~Dave
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Zawieszenie bardzo plynne. Na felgach 15-sto calowych auto jest bardzo komfortowe do jazdy. Jesli komus zalerzy na komforcie, nie polecam zakladanie felg 17sto lub 18sto calowych bo straci sie wtedy przyjemnosc z jazdy.
~Brayli
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Dobra widoczność do przodu i na boki, gorzej przy cofaniu. Tylna szyba jest dosyć wysoko, lusterka też średnio łapią tylną krawędź przez co cofanie trzeba brać z dużą poprawką na niespodzianki.
~Mazda
Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Widoczność jest przeciętna. Z przodu nie widać maski i krawędzi auta. duże słupki mocno ograniczają widoczność na boki. Z tyłu tragedii nie ma jak ktoś się przyzwyczai, na początek polecam parktonic
~Krystian
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
Widoczność bez zarzutu, jednakże trzeba umieć jeździć sedanem (mój egzemplarz nie ma czujników parkowania). Nie należy on do trudnych w parkowaniu, lusterka duże.
~Robert M.
Sedan 2.0 MZR 141KM 104kW
maska lekko opada na końcu, wiec nie widać przodu samochodu, trzeba sie przyzwyczaić. Po zamontownaiu czujników parkowania z tylu nie da sie zawadzic tym autkiem.
~Maciej
Sedan 1.8 MZR 120KM 88kW
Widoczność bardzo dobra, na początek rzeczywiści odczuwałem niepokój parkując tyłem, gdyż tam nie jest tak idealnie, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 I Sedan
5,4
10,6
10,1
~Szczesliwy posiadacz Madzi :)
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Daje maksa, ale tylko dlatego ze mam czujniki parkowania z tylu. W przeciwnym wypadku do tylu nie jest najlepiej, ze wzgledy na wysoki tyl Madzi.
Mazda 6 I Sedan