Lista ocen Mazda 6 II Hatchback (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cd_error
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Mi się podoba, wydaje mi się że to jeden z najładniejszych liftbacków jak do tej pory które jeżdżą po naszych drogach. Z korozją problemów nie miałem... ale lakier trochę za słaby niestety skutek mnóstwo rysek itp.... po 9 latach normalnego użytkowania nadawało się do polerki... W 17 letniej zafirze było zdecydowanie lepiej.
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Lepiej zająć się drobnymi uderzeniami kamyków, zwłaszcza na dachu, gdyż po jakimś czasie, zaczynają się tworzyć w ich miejscach przypominające fraktale małe wybrzuszenia, które są znakiem rozprzestrzeniania się korozji. W innych miejscach karoserii nie zauważyłem szczególnego problemu korozji.
~Krzysiek
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Nie da się ukryć że lakier Mazdy nie jest pancerny, ale patrząc na ogólne trendy i nowe auta to w innych markach robi się podobnie. Mam na dachu małe odpryski ale nic się z tym nie dzieje.
~Michał
Hatchback 2.5 MZR 170KM 125kW
Spore zaskoczenie, brak jakichkolwiek oznak rdzy, ani kropeczki, mimo, że samochód od 2016 roku nie jest garażowany, nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bardzo słaby lakier, podatny na zarysowania. Korozji nadwozia nie stwierdziłem, choć auto ma 10 lat. Zawieszenie natomiast rdzewieje dość szybko.
~Przemek Dąbrowski
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Co prawda rdzy ku mojemu zaskoczeniu nie mam na aucie ale lakiet faktycznie jest słaby. To chyba najslabszy element w tym aucie.
~Ajsmen
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Lakier podatny na zarysowania, odpryski. Bez problemu z korozją.
~qwer89
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Niestety tu mogłoby być lepiej, trzeba dbać o lakier . cienkie blachy
~Aice
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Miękki lakier, podatny na odpryski i zarysowania
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Cienki lakier, ale jak na razie zero rdzy (auto ma 14 lat)
Mazda 6 II Hatchback