Lista ocen Mazda 6 II Hatchback (54) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slavoo
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Tu jest naprawdę nieźle. Dużo miejsca w kabinie, jak i w bagażniku. Przy moim wzroście (186 cm) nie mam problemu z dopasowaniem fotela kierowcy, a za mną jest jeszcze przyzwoicie dużo miejsca na nogi pasażera. Bagażnik bardzo pojemny i o dosyć regularnym kształcie. W tym aucie pierwszy raz udało mi się spakować na wakacje tylko do bagażnika ? nie musiałem nic układać na półce pod szybą tylną.
~WA
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Tutaj również rewelacja, z przodu nawet 2 metrowi kierowcy znajdą miejsce na głowę i nogi i to bardzo wygodne. Minus za fotele - brakuje im dosłownie kilku centymetrów długości. Z tyłu rewelacja - bardzo dużo miejsca na nogi, jednak osoby powyżej 1,8m będą narzekać na brak miejsca nad głową. Bagażnik - to istny potwór - bardzo ustawny i foremny mieści więcej niż w moim poprzednim aucie - Renault Scenic.
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Miejsca na dla pasażerów jest sporo, siedzenia twarde ale wygodne. Fotel kierowcy skrzypi, ale pomaga podłożenie materiału pomiędzy piankę a konstrukcję fotela. Druga usterka to mocowanie fotela kierowcy, które może się urwać. Na szczęście Mazda ogłosiła akcję serwisową i można tę usterkę w każdej chwili usunąć.
~Marek
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Nie brakuje przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu przy odsuniętym przednim fotelu. Dodatkowo przepastny bagażnik, schowki pod nim (zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego) oraz płaska podłoga po złożeniu tylnych oparć. Na plus system szybkiego składania oparć od strony bagażnika.
~WoojeK
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Tak jak wczesniej wspomnialem, jestem wysoki i bez problemow siedam za kierownica odsuwajac siedzenie na maxa i przy tym ustawieniu moge usiasc za soba na tylnym siedzeniu nie tracac komfortu. Na szczescie to glownie ja prowadze :) wiec z tylu siedziec nie musze.
~Wojtek
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Mazda jest jak najbardziej rodzinnym, samochodem, nawet większe dzieci (te powyżej 180 również) znajdą wystarczającą ilość miejsca na tylnej kanapie, bez dodatkowych kombinacji dla kierowcy. Najbardziej komfortowo dorosłym osobom podróżuje się w 4 kę.
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Zarowno z przodu jak i z tylu nie ma na co narzekac. Miejsca jest wystarczajaco. Niestety, ze wzgledu na linie nadwozia, miejsca nad glowa dla pasazerow podrozujacych na tylniej kanapie jest niewiele.
~Pablo
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Dla mnie i dla mojej rodziny ok, plus za nadwozie liftback duży bagażnik ponad 500l. Składane oparcia foteli za pociągnięciem dźwigni w bagażniku. Wyjazd na wakacje 4 osobowej rodziny nie stanowi problemu.
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Dla kierowcy i pasazera miejsca jestg az za duzo. Ciezko prowadzic fotelem maksymalnie w tyl oddalonym ! Z tylu troche krotka kanapa, ale w wiekszosci jezdzi sie tylko z jednym pasazerem.
~cd_error
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
tu całkiem przyzwoicie auto w środku rozwiązane fajnie,,,, w 4 osoby jedzie się komfortowo.... nikt nie stuka się łokciami itp.... w 5 nie miałem okazji .....bagażnik bardzo duży
Mazda 6 II Hatchback