Ocena kierowcy - Mazda 6 II Hatchback

brevo, 8 lat temu
Silnik 2.5 MZR 170KM 125kW
Rok produkcji 2009
Mazda 6 II Hatchback 2.5 MZR 170KM 125kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
piękna linia nadwozia, przestronne wnętrze, porządne wykończenie, nieintuicyjna obsługa np. BT i telefonu, przereklamowana niezawodność
cicho, elastycznie, w miarę oszczędnie, ale jeśli chodzi o moc i 170 KM szału nie ma, wręcz słabo
dlatego sprzedałem to auto... Miałem wersję europejską ruszanie 2,5 l motorem w manualu, w korkach i mieście to katorga! Dla kogoś w trasy nie ma znaczenia. Ja strasznie się zawiodłem, uważam, że auto powinno być w automacie nie tylko na rynek USA. Biegi od 2 wchodzą bardzo precyzyjnie.
rozstaw osi szeroki, bardzo komfortowe auto
świetne prowadzenie
wspomniana już obsługa BT(bluetooth) masakra. Parowanie telefonu...dramat, ttrzeba mówić do auta po angielsku :) lub innym języku. Brak ostatnio wybieranych numerów. Wyświetlacz monochromatyczny, ale tutaj bym się nie czepiał. Generalnie funkcjonalności konstruktorzy z Azji powinni uczyć się od Europejczyków.
Do zimy nie wytrzymał ten samochód u mnie, ale latem...k...brak nawiewów z tyłu w aucie klasy D! Ja się pytam kto to projektował? Jedziemy na wakacje , na zewnątrz coś koło 32, z tyłu wewnątzr albo nie ma czym oddychać , albo bardzo zimno. Koopa straszna.
świetnie i z przodu i z tyłu
standard. MIałem też C5 2010 to tam jest doskonale jak w BMW 7, tutaj jest dobrze 4+
drogi w zakupie a części do modelu z silnikiem 2.5...odradzam. Moduł komfortu 2,5kzł, amortyzatory drogie. Niewspółmiernnie drogi serwis do niby bezawaryjnych aut, znowu koooopa.
przereklamowane ale piękne auto
za krótko go miałem