Ocena kierowcy - Mazda 626 V Kombi

tylko_made_in_Japan, 14 lat temu
Rok produkcji 2000
Mazda 626 V Kombi 1.8 90KM 66kW 1998-1999 - Oceń swoje auto
Za Bardzo małą kasę otrzymałem WZÓR w tej klasie - to niesamowite. Przestronne auto - perfekcyjnie dopracowane w detalach, O Ergonomi branej przez niemców do dzis za wzór. 10 letnie auto za 10.000 zł - które posiada wyposażenie o niebo lepsze jak te nowe w salonach za 70.000zł: kontrola Trakcji, Klimatronic, 4 Aibagi itd. Tanie w eksloatacji z racji przyzwoitego zuzycia paliwa i cen części na przyzwoitym poziomie. A przede wszystkim BEZAWARYJNE. Przesiadłem się z Mondeo rocznik 2001 a w jakości wykonania i w prowadzeniu ewoluowałem o 10 lat. Mazda ma DOSKONAŁE zawieszenie. PERFEKCYJNIE trzyma się drogi. Polecam ten model każdemu a sam napewno jeszcze będę próbował inne modele MAZDY.
miód dla uszu. moc wystarczająca, i dość ekonomiczny
idealne przełożenia - trochę hacząca ale i tak dzielą ją latna świetlne do tempego i topornego forda.
W porównaniu do Vectry, Mondeo, Passata, Laguny czy nawet Avensis to zawieszenie najmocniejsza ocena. Twarde i doskonale trzymające się na kazdej drodze. Trwałe i niezawodne.
Pomimo wielkiej bryły duze okna zapewniają Bardzo dobrą widoczność.
Typopwo Japonska. W porównaniu do enerdowskich i zabowych to kilka lat róznicy.
KLIMATRONIC - załatwia wszystkie sprawy
Z tyłu bardzo dobrze nawet dla 3 osób. Mega wielki bagażnik. a z przodu dla kierowcy też Dobrze.
to jedyna wada tego modelu.
Zużycie paliwa znośne. A ceny części jezeli kupowane są w firmach specjalizujących się częściami do Japonczykow to ceny pozytywnie zaskakują.
Lepiej byc NIE MOŻE. zalety: - Bezawaryjność. - Przystępne koszty eksploatacji - Doskonałe prowadzenie i ergonomia.
czujnik ABS (150zł) i łączniki Stabilizatora co 100.000 km za 50 zł sztuka. korozja. nieszczelnośći układu klimatyzacji. Ale to i tak mała część wad jakie miał młodszy Ford Mondeo.
mam nadzieję że przed przebiegiem 300.000 nic się nie przytrafi.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

10,5