Lista ocen Mazda CX-30 (105) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
I tu mam zastrzeżenia. W upalne lato nawiew udarza w twarz. Owszem, ustawiam go tak, by mnie nie ostudzał, ale regulacja jest zbyt słaba.
~Krzysztof
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Wentylacja jest ok. co do ogrzewania to jeszcze nie ta pora aby się autorytatywnie wypowiedzieć (system podgrzewania kierownicy bardzo miły)
~Piotr
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Climatronik lepiej pracował w starszych modelach Mazda 3. Często za dużo grzeje lub zbyt dużo chłodzi. Pewnie czujniki do kalibracji albo źle rozmieszczone.
~Robert Waligórski
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Ogrzewana kierownica i fotele już po kilku chwilach dbają o nasz komfort. Wentylacja na przyzwoitym poziomie. Klimatyzacja działa bez zastrzeżeń.
~IjonTichy
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Przy ustawionym ogrzewaniu na np. 20 stopni auto najpierw rozgrzewa się jak piekarnik a dopiero po ok 15 km trzyma temperaturę jak trzeba.
~Witold Kosieradzki
Crossover 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
W mojej Mazdzie 6 klimatyzacja była lepiej zestrojona. Tu automat nie działa precyzyjnie; potrafi być ni z tego ni z owego za chłodno lub za ciepło
~Renata
Crossover 2.0 Skyactiv-X 186KM 137kW
Wielki zawód. To moje drugie auto mazda CX30.Ten sam model 3 lata młodszy, brak ogrzewania kierownicy. Wielkie nieporozumienie.
~Wysocki
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Działa bez zarzutu, korzystam z automatycznego ustawienia klimatyzacji z uwzględnieniem możliwości podzielnej regulacji temperatury.
~Artur
Crossover 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
No właśnie, nie wiem co się dzieje, ale przy zamkniętym obiegu powietrza szyby szybko parują. W żadnym innym aucie tego nie widziałem.
~Michał
Crossover 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Klima działa idealnie, a do tego podgrzewanie praktycznie wszystkiego co się da: szyba przednia i tylna, lusterka, kierownica, fotele.