Lista ocen Mazda CX-9 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Graggon (dudag@poczta.fm)
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
nic, ale to absolutnie nic się nie zepsuło. Mam ten samochód od listopada 2008, przejechałem nim już ponad 40000km i nic. Wymieniłem wycieraczki przedniej szyby (pierdoła, która się z używa) klocki przednie (też się zużywają). Minimalnie rozszczelnił się trójnik od płynu w chłodnicy i rosiło. Temat załatwił zacisk.
~Hubert
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Mam samochód z polskiego salonu kupiony w styczniu więc nic się póki co nie zepsuło. Pewnie nic się też przez kolejne lata nie zepsuje bo raz że to prawdziwa Mazda z Japonii, dwa że wolnossący bezawaryjny benzynowy cyclone fordowski to najlepszy silnik ever.
~Arkadius
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Pomimo "ciężkiej nogi" na razie żadnych nie miałem, oby tak dalej! Jest to samochód w którym tylko lejesz paliwo, zmieniasz klocki i olej a reszta Cię nie obchodzi! Nawet żadna żarówka jeszcze mi się nie spaliła:-)
~Tadeusz
SUV Facelifting 3.7 V6 277KM 204kW
tarcze w stosunku do masy raczej dla rowerka dziecięcego. Po wymianie na wentylowane (plus półcerwamiczne klocki) nie wymieniam ich jak rekawiczki i jadę na jednych. Zróbcie to koniecznie
~Marcin
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Padły mechanizmy do podnoszenia i opuszczania szyb - najpierw po stronie kierowcy a kilka miesiecy poźniej po stronie pasażera. Wymienione na gwarancji.
~Aureliusz
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
W zasadzie czynności obsługowe. Zapiekają się przednie zaciski hamulcowe, wysoki koszt wymiany, a kłopot z zamiennikami.
~adam
SUV Facelifting 3.7 V6 277KM 204kW
Trzeszczy tapicerka w drzwiach od kierowcy, problem z łącznikiem w zawieszeniu z przodu, będę to reklamował w ASO.
~szlumik
SUV 3.5 V6 263KM 193kW
na szczęście nic ! (farba schodzi z blendy na tylnej klapie, no ale jak na chrom farbę nanieśli, no to musi schodzić)
~Max81
SUV 3.5 V6 263KM 193kW
Układ kierowniczy, jak na tak duże auto to prowadzenie jest samą przyjemnością, kierownicą można kręcić jednym palcem.
~Adam
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Jakieś drobiazgi się zdarzają, krzywe tarcze hamulcowe lub wiatraczek od klimatyzacji.