Lista ocen Mazda CX-9 (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igor
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Generalnie do 140kmh jest cicho. Bardzo cicho. Częściej słychać koła i wentylację niż silnik. Powyżej 140kmh mocno słychać wiatr. Nie jest to tylko kwestia gabarytów ale słabego uszczelnienia przy drzwiach kierowców. W nowych modelach jest to lepiej rozwiązane.
~Hubert
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Bardzo dobre, choć przy 150km/h zaczyna się szumek głośniejszy we wnętrzu. Silnika nie słychać w ogóle przy spokojnej jeździe w pełnym zakresie prędkości. Mruczy pięknie dopiero przy ostrej dynamicznej jeździe.
~Max81
SUV 3.5 V6 263KM 193kW
Cicho jak makiem zasiał. Nawet przy dodaniu gazu we wnętrzu jest cicho!! Nie raz się pomyliłem i na postoju drugi raz chciałem odpalić silnik. Pęd powietrza jest do zniesienia nawet przy wysokich prędkościach (autostrada)
~ZSZ
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Auto jest dość ciche, słychać przyjemne buczenie silnika, ale nie jest ono narzucające się. Przy większych prędkościach szumi niestety, ale jest to dość duży klocek, więc opór robi swoje.
~Grzech001
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
nie jest źle choć słychac przyszum mostów to chyba za sprawą AWD i sporego pudła rezonansowego w postaci ogromnego bagaznika. pomagaja nieco postawione oparcia w 3 rzędzie. powyzej 160 mocno słychac wiatr.
~Arti
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Praktycznie silnik słychać tylko przez moment, jak depniesz \"gaz w dechę\". Jeżdżąc po niemieckich autostradach ze średnią prędkością około 160 km/h, można swobodnie rozmawiać bez podnoszenia głosu.Rewelka.
~Arkadius
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Jest średnio, na pewno głośniej niż w moim poprzednim xc90. Dociera do mnie szum wiatru który się wydobywa miedzy dzwiami a uszczelką.Być może tylko mój egzemplarz tak ma.
~Andrzej
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Po prostu super - po niezbyt cichej M6 po prostu rewelacja - przy prędkości autostradowej 120-140 nadal mozna rozmawiać w aucie szeptem
~Jan Michał
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Cisza, można słuchać na autostradzie koncerty symfoniczne. Syn ma Peugeota po wjeździe na autostradę moją CX9 wybuchł śmiechem (przecież nie słychać silnika)
~marcin
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
przy prędkości 160 jest naprawdę cicho , porównuję z audi a6 c6 , silnika przy spokojnym przyspieszaniu nie słychać