Ocena kierowcy - Mazda E2000

japanise tuning, 19 lat temu
Rok produkcji 1994
Mazda E2000 2.0 87KM 64kW 1989-2000 - Oceń swoje auto
ja kocham moją mazidzine bo to moje hobby więc dał bym nawet 6 ale nie ma takiej oceny. mam tagrze mitsubishi ecipse i chętniej wsiadam do mazdy auto naprawde piękne jak tylko chcesz zobaczyć go albo wynienić się informacjiami chętnie ci pomoge nawet w tuningu zdjęcia moge wysłać na meila bo mieszkam w hamburgu i raczej nie poglądasz auta z bliska chyba że mieszkasz niedaleko albo chcesz przyjechać zapraszam narazie nie mam dojśća do internetu bo nie mam komputera domowego tylko nootboka a jeszcze nie zdonrzyułem go podłączyć dlatego za pare dni dam meila albo pisać prosze na muj numer Gadu Gadu - 7916860 najczęściej jestem niewidoczny mówie wam auto jest tylko na wyjazd od święta i ma ogranicznik na 210 km/h powyrzej zamienia się w szybowiec :D
jest to moje oczko w głowie i hobby założyłem w mojej maździnie TURBO :D POWAGA potem pojechłem na chamownie i okazało sie że silnik ma 164 KM !!!!!!!!! zawsze chciałem mieć nietypowe auto i mam :D żebyście widzieli na autostradzie miny gagatków w sharonach i innych jemu podobnych jak przelatuje koło nich 210 km/h raz na światłach odleciałem calibrze na jakieś 100 metrów a potem gości sie mie pytał co ja tankuje :D.
w niemczech przerobili mi oryginalną skrzynie mam min. 6 biegów dlatego tak ganiam :D a do starej nie miałem zarzutów
też zmieniony poszerzone nadkola twardsze sprężyny itp. itd. planuje zrobić zawieszenia ala porshe cayene tylko nie wiem czy mi sie to uda.
ja mam przyciemnione szyby a dwóch ostatnich nie mam bo mam tam głośniki dlatego nie moge o tym za dużo powiedzieć.
do wprawiania w depresje wszystkich ścigantów idealny :D
klima i dewasto (aczkolwiek dewasto sie nie przydaje założyłem bo miałem :D)
i mnie spox tyle że siedzenia mam przerobione po 2 czyli mam 6 miejsc
full wypas tylko troche chałasuje na wysokich ale mam troche większy wydech :D
w taki aucie sie tego nie liczy ale podobno nie są za bardzo poaliworzerne
dla takiej jakości karzda cena jest dobra
nie miałem przed i nie mam po przerubkach żadnych problemów
to samo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 87KM 64kW [l/100km]