Lista ocen Mazda MX-5 I (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uadrol
Cabrio 1.8 130KM 96kW
Jezdzilem Lamborgini Gallardo na torze Silverstone i wierzcie mi to auto prowadzi sie tak samo tyle ze ma mniej mocy. Jesli szukasz mocnych sportowych wrazen a nie stac Cie na Porsche czy Ferrari to kup to auto a nie zawiedziesz sie...
~Krzysiek
Cabrio 1.6 115KM 85kW
Mam sportowe, obnizone zawieszenie i nie wiem z jaką predkością trzeba by wejść w zakręt aby go "wyprostować". Miata i zakręt to to samo! Kręte drogi o dobrej nawierzchni to żywioł tego auta! Ukłąd jezdny bardzo precyzyjny.
~zablek@tlen.pl
Cabrio 1.6 115KM 85kW
Twarde zawieszenie (cecha pozytywna!). Lekka pod i nadsterowność , ale o to przecież chodzi w tylnionapędowych roadsterach !!! ;))) Ogólnie zawieszenie i prowadzenie na wysokim poziomie. P.S. to nie jest auto na teren !!!!
~mieszas
Cabrio 1.6 115KM 85kW
Rewelacja! Tylny napęd. Auto jest doskonale wyważone. Wchodzi w poślizg, kiedy tego chcę, a czasem, kiedy tego nie chcę. Poślizgi są łatwe do kontrolowania, nawet jeśli kontra jest lekko spóźniona.
~TTTTTT
Cabrio 1.6 115KM 85kW
rewelacyjne wielowachaczowe zawieszenie, zawsze gotowe do przeniesienia napędu, odporne i jakosciowo idealne. Mam amortyzatory fabryczne po 17 latach i 210tys km jak nowe.
~cabriofun
Cabrio 1.6 115KM 85kW
w porównaniu do vw golf gti, to jest o niebo lepiej auto szytwne, minimalny ruch kierownicy powoduje reakcje auta, dobre wyważenie bo 50 na 50
~shawnm@interia.pl
Cabrio 1.6 115KM 85kW
AUto trzyma sie doskonale drogi, jedynie w zimie trzeba uwazac, bo tył lubi odjeżdżać, ale wkoncu jest to tyl naped :)
~Kobza
Cabrio 1.6 115KM 85kW
50/50 rozkład masy, oraz napęd na tył, to auto uczy jeździć.
~J@ro
super rozłożenie masy 50:50 ekstra siędaje kontrolować uślizki tylniej osi
~shawnm@wp.pl
Cabrio 1.6 115KM 85kW
Tylny napęd to poezja , poślizgi , nawroty to sama przyjemność