Ocena kierowcy - Mazda MX-5 III Cabrio Facelifting

wyMIATAcz, 13 lat temu
Silnik 2.0 MZR 160KM 118kW
Rok produkcji 2010
Mazda MX-5 III Cabrio Facelifting 2.0 MZR 160KM 118kW 2009-2015 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jak zobaczyłem Ją pierwszy raz w salonie (kolor true red) to doznałem palpitacji serca i to był znak. Potem po kolei podczas jazdy, zaskakiwały mnie pozostałe walory, równie mocno. Ten samochód uzależnia.
Samochód o niesamowitym uroku. Wzbudza wielkie zaskoczenie i ciekawość na naszych smutnych i szarych ulicach. Odkryłem po raz pierwszy w życiu przyjemność prowadzenia auta. Mx5 to nie samochód - to człowiek! Rozumiem dlaczego jest kultowym autem. Yeah!
Fajne mocne i surowe brzmienie, jedyne w swoim rodzaju. Niby zwykłe 2 litry bez fajerwerków, a potrafią wiele.
Takim joystickiem przechodzę Montezumę do ostatniej komnaty na jednym ludziku.
Kocha płaskie i kręte nawierzchnie. Jak w gokarcie. Dzieło sztuki.
Do przodu lepsza niż do tyłu :) Czujniki cofania przy zamkniętym dachu to szacunek dla karoserii.
Jechalismy raz 1300 km w ciągu dnia. Komfort na wysokim poziomie. Przeżyliśmy.
Nawet przy otwartym dachu mozna uzyskać mikroklimat we wnętrzu maleństwa.
Jestem kurduplem więc nie narzekam jak ci malkontenci, których mamy karmiły kiedyś brojlerami. Poza tym jak otworzę sobie dach, to mam lata świetlne przestrzeni nad głową.
Gdyby był doskonale wyciszony to urok jazdy zmniejszyłby się o połowę.
Ładnie pali, ale decydując się na to autko, nie należy być centusiem co do wydatków na paliwo. Ekologiczne auto pośród innych sportowych bolidów.
105 tysi przekracza barierę psychologiczną. Ale tu nie chodzi o pieniądze, kiedy w grę wchodzi miłość do pięknej kobiety.
Na razie bez niespodzianek
Bez niespodzianek