Lista ocen Mazda RX-8 (59)

~RX888888
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Auto dla lubiacych swiat motoryzacji i odrobine niezbadanego. Jak jezdzisz z silnikiem Wankla to tak jakbys tworzyl historie, bral udzial w waznym dla ludzkosci projekcie. Auto piekne i jeszcze dlugo takie pozostanie. To wlasciwie juz klasyk za zycia.
~Mazi
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Małe,potężne i tanie doskonale auto dal każdego kto lubi adrenaline i poszalec. Auto nadaje się i dla kobiety i dla faceta w każdym wieku.
~Martinezbosky
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Ładna linia, wnętrze dopasowane do charakteru auta, dodatki w kształcie tłoku wirującego wankla, wszystko do siebie pasuje. Auto doskonałe dla właścicieli stacji benzynowych, lub tych, którzy nie boją się wydawać pieniędzy na benzynę :) Na pewno auto nie należy do oszczędnych, ale WARTO przymknąć na to oko :) Jestem bardzo zadowolony z tej Madzi, co dnia spełnia moje oczekiwania i nigdy nie zawiodła :)
~Lord Luk
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Bardzo ładny samochód, mimo że pierwsze mazdy wychodziły w 2003r nadal budzą duże zainteresowanie, nie chciałbym się z tym samochodem rozstawać ale trwałość i spalanie nie pozostawia wyboru. Mój poprzedni REX (231 KM) padł przy przebiegu 150 000km. Znaleźć mechanika który zrobi kapitalke - bezcenne (tylko nie piszcie że serwis, bo to że kupiłem RX-8 nie znaczy ze jestem nienormalny).
~to ja
Coupe 1.3 Wankel 250KM 184kW
auto sportowe a zarazem praktyczne, w 4 pojedzie sie wygodnie nawet 2 spore torby wejda do bagaznika :P no i wyglad trzeba przyznac ponadczasowy
~Isoul/ Isoul@o2.pl
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
mogłby troche mniej palić ale tak oprócz tego to jest to prawdziwe auto z klasą...
3,8
~Igor
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Generalnie bardzo udana konstrukcja, świetnie prowadząca się karoseria, która ma znacznie więcej miejsca niż sugeruje jej zewnętrzny wygląd. Największy plus to prowadzenie, bo samochód jeździ jak po szynach i reaguje na najmniejszy ruch kierownicą. Największy minus to zdecydowanie eksploatacja - silnik nie nadaje się do ekonomicznej jazdy i niestety nawet w mieście przy tych minimalnych 3k obrotów spali kilkanaście litrów na 100 km. Moim...
~megabebzon
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Silnik bardzo wysoko kręci (do 9500 rpm) przy niezrównanych wrażeniach dźwiękowych. W zakresie wysokich obrotów bardzo dynamiczny. Poza tym wrażliwy na olej - musi być często dolewany i co tydzień sprawdzany (uwaga - drogi!). (Silnik)
~R-ikisk8
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Wspaniałe sportowe auto genialna stylistyka nadwozia, bardzo, ale to bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Wykończenie wnętrza na wysokim poziomie.
Dziennik kosztów dla Mazda RX-8
16,4
~MINI
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
bardzo elastyczny przy normalnej jezdzie ale ja wole od 5000obr/min w gore (Silnik)