Lista ocen Mazda RX-8 1.3 Wankel 192KM 141kW 2003-2008 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MATi1G
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Jeśli chodzi o samo paliwo i oleje to jest to dość wymagające auto w mieście pali więcej niż auta o podobnej mocy. Częste wymiany oleju, ale poza tym serwis jest rzadki bo w aucie nic się nie psuje i okresowo wymienia zapłon. Powyżej ponad 100tys , trzeba zmienić uszczelniacze w silniku a to już trochę kosztuje.
~toudi z wroclawia
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
lubi paliwko oj lubi dla sknerow i ludzi oszczednych te auto jest z innej pulki nie dla nich.autko te jest dla warjatow i z kasa niepatrzacych na spalania, mandaty predkosci itp.... pozdrawiam wszystkich warjatow co sie nie licza z bezyna a upajaja sie jazda na krawedzi.....
~MW MANAGER
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Auto pali przy bardzo agresywnej jeździe ok 20 litrów. Cały zbiornik (55l) wystarczył mi na niecałe 300 km. Nie testowałem go na autostradzie ale sądze że przy 200 km/h, paliwa nie starczy nawet na 250 km (ale to tylko przypuszczenie :) )
~Mateusz
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
Do co cen napraw i przeglądu to nie ma dramatu standard jak w każdym innym aucie. Paliwo gorzej bo troszkę spala, mogłaby mnie palić no ale mamy jedyny silnik w swoim rodzaju i to jest ogromny plus.
~Lord Luk
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
zużycie paliwa jak wszystkim wiadomo to coś strasznego, samochód tylko do poszalenia i na niedzielę, w tygodniu w garażu!
~wojtek
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
samochod tej jest petroholikiem! lubi duuuzo bezyny i duzo oleju! tak juz poprostu maja silniki wankla!
~godikrx8
Coupe 1.3 Wankel 192KM 141kW
paliwko nie ma lejemy i cieszymy sie nasza mazda
~reksio
niestety lubi benzynke