Lista ocen Mazda Xedos 6 (85)

~lakatosz@interia.pl
6 2.0 144KM 106kW
bardzo cicha kultura pracy, nie raz dalem sie nabrać że auto jest wyłaczone (Silnik)
~dannyboy
6 1.6 112KM 82kW
Popychacze potrafia cykac od czasu do czasu. To przypadłość dużej częsci mazd. (Silnik)
~Kamrat
6 2.0 144KM 106kW
Mam najbogatszą wersje jakie były dostępne, wersja Exklusive 140KM, od 98 roku zmniejszono moc o 4KM, ale dobrze sobie radzi, super nagłośnienie w standardzie, zmnieniłme radio, kilka uduskonaleń i auto robi ogromne wrażenie, zawsze będzie nowe,Przede wszystkim nie denerwuje Ciebie nic podczas jazdy, nie skupiasz sie na pierdołach,tylko delektujesz jazdą
~jędrzej
6 1.6 112KM 82kW
1.6 zdecydowanie za mały przy takiej budzie. Duże branie oleju, bardzo wrażliwe pierścienie. Przed kumpnem zalecam sprawdzic w miare mozliwości ubytki oleju. W mojej Mazdzie pije obecnie 1l/1000km. Auto ma 13lat i na pewno nie ma przejechane 180kkm. (Silnik)
~gregory
6 1.6 112KM 82kW
jak do tej pory bez zarzutu, bardzo elastyczny. w czasie normalnej jazdy -cichy, jazda sportowa - daje fajny pomruk (Silnik)
~Tomek.Strzelce Opolskie
6 2.0 144KM 106kW
ok....jeśli mamy nowy tłumik lub cały układ wydechowy to jest doskonale....a mimo tego jak jest już trochę stary to piękny dźwięk oddaje (Silnik)
3,7
~krzysiek
6 2.0 144KM 106kW
Uważajcie na pierścienie Mnie to kosztowało któryś tysiąc złotych. (Silnik)
~kopik2222
6 2.0 144KM 106kW
Doskonała jednostka napędowa przy umiarkowanym apetycie na gazik:) (Silnik)
~Feduu
6 2.0 144KM 106kW
Wszystko w porządku czasami zgrzyta wsteczny....ale to norma dla xedosa.. (Skrzynia biegów)
~Baltazar
6 2.0 144KM 106kW
Autko jak najbardziej na plus:) mimo tego że częsni są w nico wyższych cenach aniżeli w popularnych na naszych drogach niemieckich samochodach estetyka wykonania... wyposażeni... czy chociażby nawet niezawodność xedosa rekompensuje to z nadwyżką.
Mazda Xedos 6