Lista ocen Mazda Xedos 6 2.0 144KM 106kW 1992-2000 (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
6 2.0 144KM 106kW
tu jest różnie niska szybka z tyłu ma prześwitu bodajże 37 cm ale ładnie się manewruje jednak brak filtra kabinowego powoduje parowanie i często cofamy na lusterkach bocznych (mamy ogrzewanie tylnej szyby ale to chwile trwa - krótką chwile ale:) kolejny problem jak mamy pasażera nie widzimy za mocno czy \"prawa wolna\" ale można się wychylić. Doskonale regulowany fotel na wysokość i oparcie sprawiają opcję idealnego dopasowania dla kierowcy
~Fiku_miku
6 2.0 144KM 106kW
Do przodu jest bardzo dobrze, słupki z przodu nie przeszkadzają. Do tyłu jak się obejrzysz jest okej. Lusterka zdecydowanie zbyt małe, kiepski zakres regulacji. Ale za to ładnie komponują się z wyglądem zewnętrznym. Najsłabszym punktem xedosa są światła bardzo bardzo słabe. Podniesie ich wyżej niewiele pomaga. Polecam zamontować xenony.
~filozofhh1@o2.pl
6 2.0 144KM 106kW
PO 2CH LATACH MÓWIĘ IDEAŁ NA POCZĄTKU TYŁ BYŁ MASAKRĄ 25CM PRZEŚWITU TO MAŁO MAM JESZCZE HAK WIĘC JEST CIĘŻKO A RACZEJ BYŁO KWESTIA WPRAWY ... RAZ OTARŁEM TYŁEK O SIATKĘ ALE TAK LAŁO ŻE JEJ NIE WIDZIAŁEM W LUSTRACH NA SZCZĘŚCIE PLASTIKOWE ZDERZAKI ŁATWO SIĘ LAKIERUJE
~Caligula
6 2.0 144KM 106kW
Sam nie wiem jak to opisać. Z jednej strony małe lusterko boczne, mała tylna szyba i dawało by to że jest z tym kiepsko, ale jakimś cudem wydaje mi się, że łatwo się nią wyczuwa odległość. Jestem dość młodym kierowcą, ale nie mam z nią problemu.
~pascalsegra@go2.pl
6 2.0 144KM 106kW
Nie wiem którą brać pod uwagę: - w lusterkach słabo są za małe - w tylniej szybie w trakcie deszczu kiepsko brak wycieraczki - na parkingu pod sklepem...jest pięknie niska czasami trudno ją dostrzec więc widoczność pod tym względem też nie za dobrze ;)
~FV6
6 2.0 144KM 106kW
jest wszystko idealnie jak się go wyczuje ja mam hak więc jak cofam jestem spokojny będzie słychać:) prawda że pierwsze miesiące cofanie to masakra jednak parkując mam punkt odniesienia linie parkingową lub auto obok i jest ok.
~Dobry Wujek
6 2.0 144KM 106kW
No tu nie najlepiej :/ W lusterkach jak dla mnie tragikomizm ;( Juy pare razy wpakowalbym sie komus pod kola podczas wyprzedzania bo tzw. \"martwy punkt\" lusterek jest bardzo duzy. Tylna szyba mala ale daje rade.
~m.kulczyk1@wp.pl
6 2.0 144KM 106kW
jak na limuzynę bardzo niski punkt siedzenia, ale w związku z tym, że całe auto jest stosunkowo niskie nie ma żadnych problemów z widocznością z żadnej strony auta. ewentualnie mały minusik za wysoki tył
~Airnyy
6 2.0 144KM 106kW
Jak to zwykle bywa, auto o dość sportowych kształtach, zwykle ma słabą widoczność, nie inaczej jest też tutaj, małe lusterka utrudniają parkowanie, ciężko wyczuć gdzie kończy się tył.
~tomson33
6 2.0 144KM 106kW
kiepska widoczność to wada mazdy , słupki boczne strasznie zasłaniają nam drogę , trzeba się aż wychylać żeby coś zobaczyć , mowie ty o skręcaniu w ciasnych zakrętach
Mazda Xedos 6