Lista ocen Mazda Xedos 9 2.5 164KM 121kW 1993-2002 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majsterek1818@wp.pl
9 2.5 164KM 121kW
kiedy ją kupywałem, zapalałem ją i gasiłem chyba z 5 razy... aż w końcu podszedł do mnie wcześniejszy właściciel i mnie się zapytał czemu ją tak odpalam i gaszę.... ja po prostu nie słyszałem silnika a byłem nią tak zafascynowany że nie zwrłóciłem uwagi na obrotomierz.... nawet przy 170 km/h na 5 biegu nie słychać silnika... tylko szmer opon.. :)
~marian
9 2.5 164KM 121kW
Do 160 km/h jest bardzo dobrze, potem do 180 km/h jest jeszcze w miare, potem już mniej. Jeżeli chcesz jeździsz po autostradach długo i w granicach 200 km/h to raczej szukaj inneo auta. Na polskie warunki jest super, ja więcej jeżdże po niemczech to może dlatego troche tak narzekam.
~Łukasz M.
9 2.5 164KM 121kW
Cisza, cisza i jeszcze raz cisza. Silnik tylko bzyka, słychać szum opon i powietrza. głośniej zaczyna się robić ok 120km/h. Ale na co dzień tak nie jeździmy. Ale nawet przy tych większych prędkościach nie ma tragedii, więcej słychać powietrze niż silnik.
~Booocian
9 2.5 164KM 121kW
Auto jest bardzo ciche. Nawet przy większych prędkościach można swobodnie rozmawiać z pasażerami lub przez zestaw słuchawkowy do telefonu.
~XENON
9 2.5 164KM 121kW
Absolutnie nic nie trzeszczy, nie stuka, oprócz zawieszenia na większych dziurach, ale jak wspominałem, mam stare amortyzatory. O silniku pisałem przy silniku.
~Krzychu
9 2.5 164KM 121kW
Pewnie można co nieco poprawić, ale jest dobrze. Można spokojnie rozmawiać przy wyższych prędkościach.
~TadeusH vel APheX :_))
9 2.5 164KM 121kW
Dobre radio załatwia wszystko;-))) ..(zart). Oby więcej takich tapicerek i uszczelek.
~Jacek.
Bajka!Słychać i to tylko wtedy gdy się tego chce mruczenie V6-tki
~patrick
9 2.5 164KM 121kW
wyciszenie jest bdb w granichach rozsatku slychac mily pomruk silnika
~dD
9 2.5 164KM 121kW
Znajomi byli pod wrażeniem jak usłyszeli jak cicho pracuje silnik
Mazda Xedos 9