Oceny Mercedes CLS W218

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mercedes CLS W218

~Bonifacy
Coupe 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Auto posiadam od 6 miesiecy. w tym czasie zrobilem nim 12000tys km i...niestety odwiedzilo juz serwis przy przebiegu 38000tys km z powodu wycieku oleju z silnika. Usterka zostala naprawiona na gwarancji(chodzilo o jakas uszczelke). Pozatym same pozytywy. Silnik bajka. Pali extremalnie malo ropy a jest przy tym bardzo dynamiczny. Uklad kierowniczy i zawieszenie(AMG) swietne. Bardzo komfortowy szczegolnie na dalekie trasy.Skora jest naprawde...
~Marcin
Coupe Facelifting 220 BlueTEC 170KM 125kW
Witam. Zdecydowałem sie na napisanie opinii tylko dlatego, ze nie ma jeszcze oceny tego auta w tej wersji silnikowej CLS220 bluetec. Wcześniej jeździłem C220d (2008r) - niby ten sam silnik ale w CLS jest o wiele lepiej dopracowany
~tomek
Coupe 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Auto mam od nowości. Dynamiczne oszczędne a przy tym funkcjonalne i bardzo ładne. Napęd 4x4 super się sprawdza w zimowych warunkach. Nawet na śniegu ciężko wprowadzić go w poslizd. Niezawodne 120tys i tylko wymiana czujników w dopalaczu spalin. Polecam
~Rew
Shooting Brake 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Samochód, który oprócz tego że robi niesamowite wrażenie swoją stylistyka to jeszcze prowadzi się doskonale. Biała perła plus pakiet AMG sprawiają, że nie idzie oderwać od niego wzroku. Spalanie minimalne jak na dynamikę, którą oferuje. Dodatkowy plus za to, że się nie psuje. Porównując do poprzedniej A7 to wyglądem, komfortem i tym że nie jest to Audi bije je na głowę :)
~Artur
Coupe 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Koszmarna nawigacja,brak ulic, miast, nie pełne mapy,prowadzi złymi trasami, nie działa system głosowy nawigacji, telefonu, radia itp. Brak meni w j. polskim, a całe konfiguracja auta z poziomu komputera, łącznie z przyciemnianiem oswietlenia i zmianą koloru podświetlenia deski. Co z tego, że ja znam angielski jak samochód nie zna polskich nazw miast, imion , ulic itp.samochód za ponad 400 tys powinien być bezbłędny. Drugi raz napewno nie...
~Bartek
Coupe 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Pancerny silnik , bardzo oszczędny 8-9 l miasto trasa przy 160 6.5-7 l. Przez 3 lata użytkowania odwiedzam serwis tylko przy niezbędnych wymianach klocki tarcze olej :) Polecam
~Zibi
Coupe 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Świetny samochód, zarówno po mieście jak i na trasie. Wygodny, zwinny i ma dobre przyśpieszenie, wnętrze designerskie a oświetlenie ambiente dodaje mega uroku.
~Gabriel
Shooting Brake 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Super auto duza moc małe spalanie oraz cos innego na drogach nie masówka jak bmw w kombi lub audi ...
~Jan
Shooting Brake 350 CDI BlueEFFICIENCY 265KM 195kW
Super auto dla rodzinny a przede wszystkim nie jest to kolejny wóz typu bmw 5 audi a6 itp tu jednak mamy doczynienia z MErcedesem co widać nawet na drogach
~Paweł
Coupe 500 BlueEFFICIENCY 408KM 300kW
Podbajerowana W212. Marketingowcy z Mercedesa uparcie twierdzą, że to sportowa S-klasa dla młodszej klienteli. Ni CHU CHU. W212 po sprytnych modyfikacjach :)