Ocena kierowcy - Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer

ogi1980, 7 lat temu
Silnik 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW
Rok produkcji 2012
Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW 2011-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Super komfort
Chcialbym sie z wami podzielic prawdziwa opinia na temat tego samochodu. Kupilismy ten samochod z mysla o mojej zonie, naszej 2ce dzieci i malego maltanczyka i powiem wam szczerze, ze jest to jeden z najlepszych samochodow jakimi jezdzilem - kradne jej ten samochod od czasu do czasu. Zgadzam sie z opiniami, ze bryla samochodu jest troche nudnawa ale poza tym samochod jest doskonaly i nie ma znaczenia dla mnie w tej chwili z jakim silnikiem kupimy ten samochod. Prosze nie hejtujcie tego samochodu z powodu "a bo nie jest sztywny jak bmw, nie bierze zakretow" ito itp. Ten samochod juz na deskach kreslarskich byl projektowany pod wzgledem KOMFORTU. Ktora matka z dziecmi czy emeryci bo takich tez czesto w nim widze :) bedzie/beda brali zakrety 100 na godzine ? no zastanowmy sie chociaz przez chwile. Jest to doskonaly samochod dla mam lub malych rodzin. mnostwo przestrzeni w srodku i spory bagaznik ( nie ogromny lecz ok na wozek itp). Konczac jest to jeden z najbardziej komfortowych samochodow jakim jezdzilem a jzdzilem wieloma i powiem szczerze, ze ciezko go bedzie wymienic na inny, gdyz moim zdaniem nie ma on konkurencji. No moze Ford Cmax, rowniez jest przestronny i tanszy. no wlasnie ale ta taniosc bardzo widac, wszedzie plastik plastikiem pogania od deski rozdzielczej po drzwi. Stylizacja wnetrza cmaxa tez jest bardzo slaba (milion przyciskow swiecacych jak choinka w nocy). Polecam ten samochod kupic dwu, trzy letni z salonu (bedzie zadbany i duzo tanszy) a ktos kto ceni przestrzen, komfort i prosta elegancje zdecydowanie nie bedzie zawiedziony. Dla tych, ktorzy szukaja emocji to zly adres i nie bede nikogo oszukiwal - to nie ten model. Kupcie sobie prosze podobno najlepszegp sedana na swiecie m3 :) i z pewnoscia bedziecie szczesliwi/szczesliwsi. Pozdrawiam serdecznie
Nic sie nie popsulo, nie bylo najmniejszych problemow odpukac :)
Bardzo dobra, o wiele lepsza niz w naszym wczesniejszym CLC
Baaaardzo Komfortowy :) Jak to Zachar mowil, serce bije znacznie wolniej :)
doskonale
Podlokietnik w drzwiach beznadziejny - za wazki
Bardzo dobre
Bardzo dobra
Ok
Wstyd sie przyznac ale nie sprawdzalem
Pewnie ze zawsze chcialoby sie taniej ale pamietajcie toyota auris w automacie jest prawie w tej samej cenie, no moze tansza ale nie mialbym sie nawet nad czym przez chwile zastanawiac. B klasa lepiej wypada moim zdaniem. znam i ten samochod dosc dobrze (toyote).
super. tylko lejemy benzyne i wymieniamy elemety wymagane przy przegladach
NIC :)
Mercedes Klasa B W246 Sports Tourer