Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W203 Sedan W203

AAl, 14 lat temu
Silnik 3.2 V6 (C 320) 218KM 160kW
Rok produkcji 2002
Mercedes Klasa C W203 Sedan W203 3.2 V6 (C 320) 218KM 160kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Inne : dzwięk silnika, elastyczność, skrzynia i jakość
miałem mercedesa, mam mercedesa i będę miał mercedesa... jeździłem różnymi autami ale mercedes to mercedes, jedyne co jest niewybaczalne to rdza, bo jak na najwyzszą klasei cenę rdza w takim aucie nie może mieć miejsca, odnośnie elektryki to jasne że to zawsze się może popsuć,
silnik ma same zalety jedna wade (spalanie) kultura pracy rewelacyjna absolutnie żadnych drgań, cichuteńki, w ogóle go nie słychać, a jak sie naciśnie pedał gazu do podłogi to odzywa sie wspaniały ryk silnika coś pieknego,
automat+tiptronic, kultura pracy tej skrzyni to poezja, płynnie zmienia biegi, bez szrpnięć i jest cicha, ale jak dlamnie powinna troche szybciej działać
w wersji avantgarde zawieszenie jest obniżone i utwardzone, jednakże jak dla mnie powinno byc przy takiej mocy bardziej sztywniejsze gdyż w zakrętach trochę się przechyla
parktronic przód i tył :) ale mimo wszystko do tyłu katastrofa
wzór do naśladowania
nie widze problemu
koierowca i pasażer ma miód, pełna elektryka foteli i kierowcy daje możliwość przyjęcia wspaniałej pozycji, tył gorzej, ciasno, ale chce miec więcej kupuje E-class
wzór, a jak depne to odzywa się piękny ryk V6
uuuuuuuuuuuu, długa trasa 90-110km ok 9-9,5L trasa 130-170km ok 10-11L miasto oszczędnie 11-13L miasto normalnie 15L a i spokojnie potrafi zjeść 18L jak się warjuje
jakość najwyższa i cena najwyższa, i ta cene bedę płacił za to auto, bo jak wsiadam do mercedesa to jestem najszczęśliwszą osoba na świecie
elektryka, przednie zawieszenie, rdza
elektryka, przednie zawieszenie, rdza