Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W204 Limuzyna

tomikromi, 13 lat temu
Silnik 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Rok produkcji 2009
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : moj pierwszy mercedes, myśle że nie ostatni. pod wieloma wzgledami najlepszy!!!!
Auto piekne bardzo dobrze wykonane. Silnik świetny, kupił bym jeszc raz jeśli miłabym taki wybór.
Silnik bardzo żwawy, rewelacyjne spalanie srednio w miescie koło 8,3 litra na trasie przy szybkiej jezdzie 7,5 przy oszcednej (bardzo ) 5,3 l.
Dobra cicha krótkie przełożenia.
Świetny układ jezdny pewny sportowy ale komfortowy.
Świetnie w kazda stronę
Najlepszą rzeczą w tym aucie jest ergonomia, jezdziałem audi a4, honda accord, zanim kupiłem mecha. nie można mu nic zarzucić jest tak jak byś był u siebie w domu wiesz wszystko gdzie jest intuicyjnie.
Naprawdę bardzo dobra fajna funkcja odparowywania momentalnego przedniej szyby.
Kierowca czyli ja mam bardzo wygodną pozycje (może nie jest zbyt dużo miejsca ale jest świetnie zorganizowane) z tyłu troche gorzej. jesli nie wozimy pasarzerów to kierowca moze miec ponad 2 metry wzrostu poniewaz fotel da sie tak daleko odsunąć
Jesli nie forsuje sie pedału gazu jest bardzo cicho, pod warunkiem ze nie wcisniemy w podłaoge momentalnie gazu wtedy juz nie jest tak słodko. mimo tego odgłos jest rasowy i nie drażni.
Troszke za drogi mimo wszytkich swoich atutów ale pozostaje alternatywa uzywanego.
Trudno powiedzieć mam go od grudnia
była wymiana cd ale na gwarancji (cały czas grało ale nie cgytało nagrywanych płyt) po wymianie wszystko gra.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW [l/100km]

7,2
8,4