Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Mercedes Klasa S W126 Sedan 5.6 SEL 300KM 1985-1991 - Oceń swoje auto

Oceny Mercedes Klasa S W126 Sedan 5.6 SEL 300KM 1985-1991

2% gorzej niż w segmencie Auta luksusowe (4,37)

dodano 04.12.2004 19:08:14 przez

hmm ,wlasnie sie zastanawiam czy by nie sprzedac , kupilem za 17000 tys i wlozylem juz jakies 3000. mialem bmw 735 i niezle jezdzilo i wszystko dzialalo ale to jednak nie to. mercedes jest mejestatyczy z lekka :) szczegolnie ten model. jezdzi sie swietnie i wygodnie. najlepsze jest to ze tym samochodem chce sie po prostu jezdzic. łapie sie na tym ze czasami myślę kiedy bede gdzieś jechał :) teraz mam plan ze zrobie z niego cabriolet i mysle jak to zrobic , a jak sie nie uda to kupie sl z tego rocznika lub w140sec. szczerze to przyjemne auto pomimo tych wszystkich usterek. ale mysle ze je kiedys naprawie - wszystkie. zamknelem na nim licznik na autostradzie i musze powiedziec ze przy 200 czulem jakbym jechal 100 ale przy 260 juz troche przybladłem. prezentacja powala na kolana inne marki , nawet nowe samochody nie robia takiego wrazenia. swietne jest to ze jak ktos ma w126 to podchodzi do mnie i pyta jaki rocznik itd. i gadamy na ulicy.to swietne i nie do osiagniecia przy władaniu bmw czy czegos tam. polecam szczegolnie to auto tylko uwaga - trzeba wybrac sobie naprawde dobry egzemplarz zeby nie grzebac sie w garazu choc to tez jakas przyjemnosc . pozdrawiam i napiszcie cos do mnie , zawsze mozna wymienic doswiadczenia :) topler@wp.pl

dodano 04.02.2011 11:36:36 przez

Niby fajnie jeżdzi i wygląda ALE co do utrzymania tego auta jestem w szoku , myślałem że bmw jest drogie w utrzymaniu jednak w porównaniu do tego merca to pryszcz , ceny napraw i częsci zwalają z nóg , kompletne zawieszenie oryginalne 4500 zł :/ , nawet głupoty typu filtry są drogie jak cholera , oryginalny filtr powietrza 380 zł , poprostu szok , myśle że auto niejest warte takich kosztów utrzymania bo jest to zwykła limuzyna , ale za znaczek się płaci dużo jak widać. Co do spalania to benzyny zawsze mu mało , przy spokojnej jeżdzie najmniej spalił mi 13l a przy konkretnym butowaniu 27 l , założyłem lpg ale dalej gazu pali jak smok. blacharka też już się sypie widze , nadkola i progi. Niedługo sprzedam bo ostatnio auto wiecej stoi u mechanika niż jeżdzi , wiek robi swoje w tym aucie...

dodano 04.01.2005 19:29:18 przez

Poprostu "S - klasa". Jest jedno "ale". To "ale" to rdza. To tu, to tam a zwłaszcza pod listwami na dzrzwiach. Robie z tym porządek ale to wymaga czsu i pieniędzy. Na razie zrobiłem porządek z lewą stroną, koło kwietnia przyjdzie czas na prawą. Ogólnie powiem,że autko super. Jeździłem kilkoma niezłymi furami w życiu, trochę mniej lub bardziej sportowymi, ale to auto spełnia wszystkie moje wymagania.Nie jestem już młodzieniaszkiem i jeżdżę na ogół spokojnie, ale któż z nas mając 300KM pod maską nie lubi tego od czasu do czasu pokazać.

dodano 16.10.2006 20:38:26 przez

Chyba najładniejszy Mercedes w historii. Zwraca uwagę na ulicy. Daje dużo radości z jazdy. Łatwy w prowadzeniu. Doskonały na trasy. Dynamiczny w mieście.

dodano 26.10.2006 23:40:29 przez

Jak to mówią goście spod znaku gwiazdy " NIE MA JAZDY BEZ GWIAZDY" Niedowiarkom proponuję aby choć raz w życiu mogli się przejechać takim autem.

dodano 25.04.2006 14:22:55 przez

Mam eskę juz ze 3 lata i jest to super samochód! Nawet niech się psuje co z tego? Ale za to jak wygląda!

dodano 17.08.2008 19:51:04 przez

BEST CAR EVER!

dodano 27.03.2003 09:55:48 przez

auto marzeń

dodano 08.06.2009 16:12:52 przez

dodano 26.02.2005 22:11:49 przez

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 4 000 km. Silnik: 5.0 390KM, benzynowy.

Nissan Juke Acenta Dynamic Pack DIESEL

Nissan Juke Acenta Dynamic Pack DIESEL

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.5 110KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes Klasa S, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes Klasa S

Przeczytaj o Mercedes Klasa S

Mercedes S 350 BlueTEC L - wzorzec limuzyny
Mercedes S 350 BlueTEC L - wzorzec limuzyny Flagowa limuzyna Mercedesa od zawsze wyznaczała nowe standardy. Nie inaczej jest z najnowszą klasą S, która znacząco wyprzedziła najpoważniejszych konkurentów. Oferuje ponadprzeciętny komfort i ogromną liczbę systemów podnoszących bezpieczeństwo.

Mercedes Klasa S - zobacz filmy

Mercedes Klasa S - a jednak ma wady
Mercedes Klasa S - a jednak ma wady W poprzednim filmie skupiliśmy się głównie na zaletach, ale po kilku godzinach podróży okazało się, że Klasa S, jak każde inne auto, nie jest pozbawione wad. Stąd pomysł na krótkie uzupełnienie naszej opinii o tym luksusowym krążowniku.
Genewa 2014 - Mercedes - Benz S Class Coupe - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Mercedes - Benz S Class Coupe - krótka prezentacja Mercedes zaprezentował w Genewie model S Class. Ten samochód wyznacza nowe standardy w kategorii luksusu. Przyjrzyjmy się mu bliżej.
Mercedes Klasa S - wideotest AutoCentrum.pl
Mercedes Klasa S - wideotest AutoCentrum.pl Gwiazda, która nie gaśnie po wschodzie słońca - mówią o nim jego twórcy. Nowa Klasa S jak co generację pokazuje wszystkim kto tu rządzi - nafaszerowana nowymi technologiami nie zapomina też o potrzebach klientów. Co by tu jeszcze im podgrzać i wymasować? Zdziwicie się...

Mercedes Klasa S W126 Sedan 5.6 SEL 300KM 1985-1991 11