Ocena kierowcy - Mercedes Vito W638

Rk, 8 lat temu
Silnik 2.2 CDI 116KM 85kW
Rok produkcji 2000
Mercedes Vito W638 2.2 CDI 116KM 85kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Vito w v-klasie , kupiłem na czas budowy , v-klase żeby jeżdzić do 7os za jednym zamachem.Podoba mi się kokpit , automat OK , trochę trzeba było podrobić po zakupie -standard.Przyjemnie te silniki jeżdzą , nie jest to młode auto już , ale dobre. Wadą jest dla mnie trochę przenienie nierówności z zawieszenia na budę , przez co wkurza i trochę trzeszczy na nierównościach, dobre audio załatwia sprawę-dobre ,nie głośne! Wnętrze obszerne , do tego hak więc generalnie fajne auto , praktyczne jak chcesz coś z busa do pracy .Blacharka słaba , swojego robiłem zaraz po zakupie i dwa lata trzyma.Korozja wchodzi tylko na ranty , więc jeżeli chodzi o konstrukcyjne rzeczy to się trzymają.Kupując vito za niedużą kasę od razu trzeba przeznaczyć z 1000ka na poprawienie blacharki , bo z resztą to jak to z dostawczakiem czy busem większym standardowa eksploatacja.Auto ładnie idzie zrobić , alu , szybka , ładnie wnętrze w v-klasie . suma sumarów fajne auto.Miałem trafika 07r. i oprócz tego że nowszy to chyba niekoniecznie dziś idzie za tym frajda i trwałość czy wykonanie.
automat

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CDI 116KM 85kW [l/100km]