Ocena kierowcy - Mercedes W123 Sedan

Rok produkcji 1984
Mercedes W123 Sedan 2.4 D 80KM 59kW 1976-1985 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : niezawodnosc, komfort, wyglad
Karoseria : rdzewieje jak cholera
Silnik : siada to co podalem wyrzzej
Zawieszenie : szybko sie wyrabuje ale to nawet lepiej bo wygodniej sie jedzie a tak jest bardziej ssztywna
mam beczke z której jestem zadowolony i tyle
silnik pracuje bez zarzutów, odpala na praktycznie dotyk. mam narazie 14 lat i juz nabylem BECZKE ponieważ jestem fanem tego samochodu, nie mam prawka ale u nas nie jezdzi policja więc worze sie mą beczka. bardzo trwaly silnik na tamte lata daje 5
skrzynia narazie mi sie nie rozleciala ale mam nadzieje że bedzie mi jeszcze slurzyc przez ladne pare lat
Beczka to wygodny samochód bardzo mieki i komfortowy. Mialem neosa skuter ale go sprzedalem i kupilem Beczke. Skuterem moglem jezdzic wszedzie ale beczka daje wieksza frajde nawed jesli nie mam prawka i jezdze tylko po wiejskich drogach
duże szyby daja duza widocznosc podczas jazdy daje 5
tu też dam 5
beczka jest to stary samochód nie majacy klimy jednak jesli sie nie ma klimy a ktos jest delikatny to niech sbie zalorzy, ja tam otwieram szyberdach oraz szybe kierowcy i ciesze sie zyciem poniewaz jade Starym mietkiem hehehe
W123 jest duzym samochodem choc wazy tylko 1300kg w środku jest zdecydowanie duzo miejsca dla nawet 5 osób. siedzenia sa mięciutkie co daje duzy komfort. 5
samochód z lat 70-tych hmmmm czy jest dobrze wyciszony morze na te lata nie ale na tamte lata w których byl wyprodukowany jest to naprawde dobrze. przypomnijmy ze ten samochód ma 30 lat dwa razy tyle co ja heheh
ceny czesci nie sa az tak drogie spójrzmy na to ze ten samochód z czasem nie bedzie tanial ale z wiekiem drozal ale czesci i tak sa tanie
mysle ze dobrze to wszystko sie sklada ale teraz za bardzodobra beczke trzeba dac 10000zl ja dalem 3000zl tyle co skuter ksztowal
beczka to niezwodny samochód który da sie lubic daje 5
nie bardzo po trochu sie nie psuje ale jak juz to wanie rozrusznik, aut. skrz. biegów jak jest wyrabana to bierze olej ogólnie to podam wady beczki: -rozrusznik -aut.krzy.biegów (siada) niebieska tapicerka kitowo wyglada i odlazi od slonca

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D 80KM 59kW [l/100km]

7,9