Oceny Mini Mini F56

Liczba ocen

Najnowsze oceny Mini Mini F56

~MC94
Hatchback 2.0 231KM 170kW
Auto w którym można się zakochać od pierwszej jazdy. Jeżeli szukasz samochodu, który ma Ci dostarczyć frajdy z jazdy, to jest to samochód dla Ciebie. Stosunek mocy silnika (231KM) do masy auta (1200kg) sprawia, że każda przejażdżka to świetna zabawa a z auta nie chce sie zwyczajnie wysiadać. Samochód jest doskonale wykończony, ma doskonałe właściwości jezdne, prowadzi się fenomenalnie a mocy jest wystarczająco dużo, żeby cieszyć się z jazdy...
3,4
~Michał
Hatchback 5d Facelifting II Cooper 1.5 136KM 100kW
ładnie wyglądające małe auto z zewnątrz, w środku tandetny plastik aczkolwiek sporo miejsca jak na ten rozmiar auta. Słabo trzyma się drogi, nadsterowny przy przyśpieszaniu i psuje to całą radość z mocy w tym aucie.
~Yanoshik
Hatchback 5d Facelifting Cooper 1.5 136KM 100kW
Najlepszy samochód miejski z jakim miałem do czynienia. Do tego styl Mini Cooper :) . Nie można go pomylić z niczym na ulicy. Niepodobny do otoczki z Niemieckich, Koreańskich i Japońskich samochodów odbijanych od kalki.
~Jacek
Hatchback 5d Facelifting II Cooper 1.5 136KM 100kW
Auto przerosło moje oczekiwania :-) Dla chcących przełamać nudę i rutynę na drodze. Frajda z jazdy, dużo miejsca z przodu (z tylu miejsce dla Max 2 dzieci ;-) ). Bagażnik pozwala wyjechać za miasto :-) dobre wykonanie - miękkie plastiki, świetny automat, dobra dynamika !
~Doro
Hatchback 5d 1.5 136KM 100kW
bardzo fajny gocart - świetny szczególnie do miasta. Zawieszenie plus kubełkowe fotele dają niesamowite wrażenia z agresywnej jazdy. Mimo wersji 140KM przyspieszenia i moment sa zawsze pod ręką - moc (jest zawsze pod pedałem). w wersji 5 drzwiowej jest porównywalny wielkością z Yarisem. Wygląd i wrażenie zewnętrzene jest na 5
~Jacek S
Hatchback 1.5 136KM 100kW
To drugi miniak mojej żony. Poprzednio mini cooper 1.6 benzyna, manual 116KM z 2003 roku. Po tym jak trochę pojeździłem pierwszym powiedziałem, że jest to pierwsze auto, o którym z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawsze chciałbym mieć takie w garażu. Tak się szczęśliwie składa, że żona podziela moje zdanie. Dlatego na pytanie czy kupiłbym ponownie odpowiem: nie sprzedam tego dopóki nie zarezerwuję nowego mini coopera.
Dziennik kosztów dla Mini Mini F56
9,4
3,7
~Domi
Hatchback 3d Facelifting II Cooper 136KM 100kW
Jazda ok. Standard wykończenia dno. Rysujace sie plastiki, fotel w skórze nappa wytarty po 4 k km. Odpadające plastiki od klamek, kolejne akcje serwisowe.
~Konrad
Cooper S 5D Cooper SD 2.0 170KM 125kW
Całokształt zasługuje na 5- - za: Badziewne klamki Fakt jednej awarii jaką opisze niżej Kiepska widoczność przy wysokim kierowcy 180+ Reszta to czyta przyjemność i kwestia przyzwyczajenia
~wojtas1972
Hatchback 1.5 136KM 100kW
Ogolnie Mini F56 to zajefajne autko ;) 136 KM zadowalajace w miescie. Autostrada... powiedzmy ze jest dobrze. Mala predkosc max... :( . Ale daje
2,2
~traktor
Hatchback 1.5 136KM 100kW
stuki z zawieszenia , wału kierownicy etc . tandeta (Układ jezdny)