Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VI Hatchback

Silnik 1.5 i 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Poniżej 10sekund do setki, spalanie 8pb w mieście, bardzo ostro 10pb, do tego lubi przy ostrej jeździe popić oleju.
Inne : bieg wsteczny, co za debil zrobił ten bieg bez synchronizacji, co prawda mój ma już nalatane 215tyś km i często wsteczny chrupnie :)
Auto niesamowite, cholernie dynamiczne, pojemne bardzo ( a to taki yaris jakich tysiące) ma kopa i to ostrego! Totalnie bezawaryjne ponad 8lat jazdy kupiłem jak miał 130tyś teraz ma 215tyś. Serwisy oczywiście robione częściej niż 15tyś km. Fajnie się jedzie tym autem w mieście, szybko chcesz ruszyć, ciach i jesteś, wyprzedzić, chlast i bardzo szybko i bezpiecznie. Do tego spalanie w Warszawie na poziomie 8 litrów / 100 ..
Ma kopa, ale jak jedzie się pow. 130km/h , on lubi chlać olej, oczywiście 5w30 co 10tysięcy zmienany, spokojnie można nim jechać i 190km/h, opony uniroyal rainsport 5 195/50r15 v (fabryczny rozmiar) te auto uwielbia przeganiać szybkie auta.
wsteczny :)
Dobry, przy 200tysiącach łączniki stabilizatora się zużyły :) śmiech!
To auto nie jest piękne, ale nie rdzewieje.
te słupki
odsuwana tylna kanapa, w bagażniku 12v gniazdko.
Clima daje radę,
To powala mając 190cm za mną mogę usiąść sam za sobą (regulowana tylna kanapa oraz wysoki dach).
Nie jest cichy pow. 120km/h , ale to małe autko jak chcesz poganiać na autostradzie szybkich, przegonisz, ale efekt będzie głośniejszy.
Nie ma 2giego takiego auta.
Tak kiedyś przestał działać "zegarek wyświetlacz od radia na desce i komputer-a) po prostu zgasł, 100pln z allegro i jeździ do dziś.
Miałem nowe vw polo, trzy nowe fabie (dwie benzyny jedna tdi, nowego i30 1.6pb) Colt, mam go ponad 8lat on jest bez awaryjny (!) To nie jest normalne używane auto, bez awaryjne.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 109KM 80kW [l/100km]

6,8