Oceny Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW 2004-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW 2004-2008

~All Bandy
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
Fajne, wygląda niepozornie z zewnątrz, ale jego linia jest przypomina nieco vana czyli podobnie jak np. Peugeot 307. Fajne uczucie przy redukcji na III bieg i podgląd do lusterek bocznych. Młodzież przykro zaskoczona bo Mitsu... z przodu. Wygląd dynamiczny, lekki i bardzo elegancki. Przeciwieństwo niezgrabnej "Fabii" czy "Polo" z rondlami zamiast ładnych reflektorów... Auto wyróżnia dynamiczna sylwetka. Wszystko jest ok....
~jaco
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
Auto niesamowite, cholernie dynamiczne, pojemne bardzo ( a to taki yaris jakich tysiące) ma kopa i to ostrego! Totalnie bezawaryjne ponad 8lat jazdy kupiłem jak miał 130tyś teraz ma 215tyś. Serwisy oczywiście robione częściej niż 15tyś km. Fajnie się jedzie tym autem w mieście, szybko chcesz ruszyć, ciach i jesteś, wyprzedzić, chlast i bardzo szybko i bezpiecznie. Do tego spalanie w Warszawie na poziomie 8 litrów / 100 ..
~Colt cz super autko, genialne i bez awaryjne!
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
Szukałem bez awaryjnego i małego autka, na miast 5drzwi klima, oraz aby raz na jakiś czas dał radę w trasie. Czytałem opinie na autocentrum i cieżko znaleźć 2gie takie autko klasy b, fotele z tyłu przesuwane :) Ja mam 191cm i za mną spokojnie i komfortowo usiądę sam za sobą. Autko ma kopa, naprawdę niezłego. (ale jadąc pow 140km/h lubi sobie pociągnąć olej) normalne mały silnik i wysokie obroty.
~Stefan W.
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
Super sylwetka,dynamiczny silnik,przestronne wnętrze,bardzo bogate wyposażenie łącznie ze zmieniarką na 6 płyt
~beginner
~beginner
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
dźwignia zmiany biegów chodzi twardo, ale idzie się przyzwyczaić. (Skrzynia biegów)
~Bynio
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
ekonomiczność dobra samochód bezawaryjny (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~cincin
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
świetnie sie prowadzi ale drazni brak wyłącznika esp... (Układ jezdny)
~fiejar
Hatchback 1.5 i 16V 109KM 80kW
b.dobra kultura pracy, zadowalające osiągi przy tak małej masie pojazdu, lubi wysokie obroty(2-3 bieg) (Silnik)
~Bynio
Mitsubishi Colt VI Hatchback