Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Drobiazgi.... Jeśli kupiliście auto od polaka,a przeważnie My-polacy nie dbamy choćby o jakieś pierdółka,to bedziecie kompletować drobiazgi ... Ja staram się dbać,jednak to auto ma 15 Lat i choćby anteny elektryczne nie wytrzymują,....Nic wiecej nie pamiętam,z drobiazgami jest naprawde dobrze :)
~set@nexia.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
W zasadzie do tej pory zdarzyły mi sie same naprawy eksploatacyjne. Piasta z przodu, swożnie w wachaczach przednich, jakies małe sprzęgiełko klimy i to wszystko.
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
jednym słowem jeżeli chodzi o drobiazgi to jest ok nic nie wymieniałem oprócz podstawowych części eksploatacyjnych takich jak olej filtry paski klocki itp.
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
W sumie drobiazgi...problemy z el. antenką, problem z el. prawa szybą, cięgna od świateł wyrobione, tylko manual, na szczęście już niedługo:)
~kiepuczi
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
trzeba polubic ten samochod i dobrze go poznac, bo potrafi wyprowadzic z rownowagi, nie polecam osobom ktore nie potrafia same poradzic sobie z mechanika
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Zdażają się jakieś głupoty jak np. klakson, ale głównie wynika to z wieku. Poza tym jak japoniec - bardzo mało awaryjny.
~eclipse.piotr@wp.pl
Coupe 1.8 94KM 69kW
Bardzo prosty ,samemu można zdiagnozować ew.usterkę w trasie zwykłą dioda -led. części bardzo żywotne i tanie w tym roczniku /
~Domin
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Generalnie wszytsko chodzi cacy tylko trzeba się znać albo znać kogoś kto się zna.Choć ja większych problemów nie miałem
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Pod tym względem jest wspaniałe jedyne co sie stało to zepsuła sie el.antena ale to pikuś
~Soko
Coupe 1.8 94KM 69kW
Wymieniłem uszczelki pod głowicą i pokrywą zaraz po zakupie no jak na razie nic więcej