Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Siedzenia wygodne,nasze dupska są wyjątkowo traktowane w Eclipse 1G,trzymają na zakrętach,podłokietnik daje dodatkowe oparcie dla ręki przygotowanej do zmiany biegów,ręczny blisko,tylko minusem moze być sprawa regulacji przechylenia oparcia,po każdym wpuszczeniu pasażera do tyłu musimy kąt pochylenia sobie od nowa ustawić... To chyba jedyny minus... :D
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Deska skierowana na kierowcę. Jak na rok 1993 materiały naprawdę dobre. Środka nie przełożono z innego samochodu tej samej marki ( powszechnie stosowana praktyka ) tylko stworzono dla tego właśnie modelu. Niepowtarzalne i charakterne wnętrze. Wszystko pod ręką. Ładne zegary. Duuuży plus.
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Jak dla mnie cudo. Ma swój niepowtarzalny urok, rozmieszczenie elementów kokpitu jak w samolocie, pozycja za kierownicą też:), materiały mięciutkie, siedzonka świetne. Zegary super i pasujące pomarańczowe podświetlenie:)
~Grzenio
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
nawet jest nieźle przyzwyczaiłem sie do wszystkiego i polubiłem prawie jak w samolocie tylko ten załadunek czegokolwiek do bagażnika zle to zrobili za wysoki prug materiały średniej jakości mocowania tapicerki za bardzo delikatne
~EVO VIII
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
kierowca czuje się troche ja w "samolocie" wszytko go otacza i wszytko ma po ręką. dla mnie idealnie. Bogate wyposażenie : pełna elktryka , klima tempomat , spory bagażnik Brakuje tylko szyberdachu :))
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
to jest to co lubię w samochodach sportowych wszystko pod ręką to co potrzebne , wydaje mi się że plastiki mogłyby być lepiej spasowane czasami dokuczliwie skrzypią no przynajmniej w moim egzemplarzu :/
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Doskonała ergonomia to jest w BMW. Tu jest bardzo dobrze, właściwie przeszkadza tylko włączanie tylnej wycieraczki na przycisku, ale korzysta się z niej bardzo rzadko.
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
samochód zrobiony pod kierowce . Wszystko pod ręką . Kabina wręcz otula i podaje na tacy to co trzeba , seryjna kierownica troche za duża , dlatego wymieniłem i jest ok.
~Szumi
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Doskonała jakość jak na 95 rok, mało spotykania, dzięki czemu ładnie się prezentuje.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse I
9,7
9,2
~b.l.a.d.e.
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
dla mnie idealnie, jak wsiadziesz to nie masz ochoty wysiasc ;)