Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (47) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Jakby nie było auto ma 2.0 l i książkowo 150 KM. Nie da się jeździć na powietrzu, chociaż i tak pali mniej niż sie spodziewałem. Jeżdżę głownie w cyklu mieszanym albo pozamiejskim - pierwszy w graniach 10 l, pozamiejski ok. 8 l. Ceny części na rozsądnym poziomie, przy czym nie zawsze warto korzystać z najtańszych zamienników. Droga wymiana rozrządu( napinacz hydrauliczny ), na szczęście jednak wykonywana w zależności od posiadacza co 60 000 -...
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Mała dostępność częsci powoduje ich wysoką cene . Niektóre drobiazgi trzeba by zamawiać ze stanów , gdyby nie dało sie dopasować zamienników . Części nawet jak są dobierane z katalogów renomowanych firm to przy montażu niekoniecznie muszą być idealnie spasowane. No i kosztowne rozwiązania techniczne , jak np łożyko tylnego koła z piastą i abs´em. A paliwko to na trasie do 9 litrów przy 160 km/h ( autostrady w niemczech :) , a po mieście...
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
ciężko mi się wypowiadać , jakby nie było jest to silnik benzynowy turbodoładowany więc swoje musi spalić w końcu to nie tdi :) heh ja z reguły wciskam pedał przyśpieszenia lubię dynamiczną jazdę w końcu do tego stworzono ten samochód - miasto 16 , trasa 12 ( poniżej 160 km / h nie schodzę ) a w cyklu mieszanym naprawdę różnie ciężko mi określić czasami spali mi 10 l na 100 km a czasami spali mi nawet 25 l na 100 km
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Nie śmigam po mieście, dlatego zużycie paliwa mnie nie przeraża...a pewnie mogłoby:) Dojazdy do pracy to w sumie 50 km i 20 zł. Jaka część taka cena:) To co było mi potrzebne to tarcze przód szt. 110 zł, i łączniki do zawiechy - 100 kpl.
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Zużycie paliwa powiedziałbym że jest niskie jak na taki wiekowy samochód ze stosunkowo mocnym silnikiem. A części i naprawy w zasadzie na przeciętnym poziomie, wszystko zależy od stanu doinwestowania auta i marek części.
~eclipse.piotr@wp.pl
Coupe 1.8 94KM 69kW
oszczędny ,dobrze znosi lpg.ok. 10.l/100km. napraw nie wymaga jeśli już to przecietne ceny .mnie ekspluatacja nie kosztuje wiecej niż fiat126. jezdżę na LPG.z tą rużnicą że maluch szybciej się zużywa i nie ma co porównywać .
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Z tym jest problem bo autko spala dużo waszki jak sie je depcze ale jak tu niedeptać jak sie ma taką moc i samo ci mówi zeby je troche pocisnąć z drugiej strony niemożna sie dziwic bo trzeba jakoś nakarmić te 150 koników !!!
~set@nexia.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
212 KM, 6 sekund do 100 km/h, V-max około 250 km/h - to dane seryjne. Pali 12,5 l/100 km w miescie to niezbyt dużo jak na taką frajdę z jazdy, częsta wymiana oleju to jedyne większe koszty stałe jakie trzeba ponosić.
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Powiem tak-wypije tyle ile mu się wleje,ale tak średnio trzeba liczyć 10,5 Litra na 100Km,w końcu silnik 2.0 16V na pełnej szprycy(pełny wtrysk :P ) o mocy 150 KM nie pojedzie na 5 Litrach ....
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse I
9,7
9,2
~malingm@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Nie wiem czy wyjątek ale mój palił mało:))i częsci były w normalnych cenach ale jak ktoś chce kupic sobie eclipsa i liczy że częsci będą w cenach fiata 126p. to przepraszam ale nie mam słów.:))