Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Warszawa Eclipse Maniak
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Silnik ma duzą moc ale jest zajeżdzony naprawiałem juz wałek rozrzadu panewki teraz głowica zawory wtryski paliwa paski od klimi balansu kosztowało mnie to 10 tysiecy złotych a auto kupiłem za niecałem 9 ...szkoda mi ze az tyle musiałem w niego włożyć ale nieżałóje bo teraz działa jak igła wszystko jest nowe sprowadzone z niemiec i japoni gra i mruczy jak zza dawnych lat moza tak lekko mi to przychodzi bo jest maniakiem tego modelu i...
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
tu jestem mało zadowolony niestety , przy przebiegu około 130 tys. km siadła turbina :/ ale dało ją się naprawić z tego co pamiętam co mówił mi mechanik to siadły jakieś łożyska w turbinie , no mało przyjemna sprawa bo troszkę kosztowała naprawa , po za tą usterką żadnych przygód nie miałem z tym samochodem
~szaszka
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Komputer - naprawa 150 zł Przepustnica - 100 zł Silniczek krokowy - 200-300 zł Zwrócić uwagę na klimę. Może korozja to nie usterka ale to największy minus Eclipse. Szczególnie jak moja po wypaku :) Dlatego szukać modelu zadbanego i sprawdzić przed kupnem progi i podłogę.
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
jak dbasz tak masz ... Jeśli zapewnimy okresową wymianę oleju,swiec oraz innych płynów czy rozżądu to nie jest źle,ale np u mnie wysiadło sprzegło jako pierwsze,seria nie wytrzymuje przy cięższych nogach ale na szczęście jest mocna alternatywa - Exedy ,mocniejsze od serii .
~Adrian
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
tak jak napisałem powyżej serwis kontrola wymiana na czas i po problemie dlatego daje pięć iż uwazam ze auta japońskiej marki psują się najmniej jak się o nie dba.
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Zdarzają się bardzo rzadko. Nowa część dobrej jakości będzie działać wieki. W ciągu 3 lat miałem jedną poważną usterkę i uważam że to nie dużo jak na prawie 18 letnie auto.
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Od dwóch i pół roku nie miałem żadnej poważnej usterki. Jedyny problem to napinacz hydrauliczny rozrządu, który trochę hałasował oraz wymiana dwóch piast na tylnej osi.
~ber-michal@o2.pl
Coupe 1.8 94KM 69kW
od 2 lat jak śmigam tym autem nie miałem żadnych problemów chociaż jest z 92r trzyma się genialnie może to zaleta tego że to oryginalny Japończyk ze stanów :>
~kiepuczi
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
pasek rozdrzadu stosunkowo za slaby w porownaniu do mozliwosci jaka daje silnik 4g63. Polecam super strong Timing Kewlar belt , importowany z japonii
~leoul@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
układ hamulcowy jest podatny na zurzycie (klocki i tarcze) szczególnie w naszym klimacie- słone, zimne kałuże + rozgrzane tarcze = toczenie :)