Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Tak jak wspominałem ,samochód skrojony na miarę pod kierowcę , z przodu wygodnie mogą podróżować dwie wysokie osoby , z tyłu , ehhh . No cóż , zdarzały sie trasy z pasażerami tylnej kanapy , hmm raczej pasażerkami i to niewielkimi . I raczej narzekały . A do bagażnika wchodzą dwie , może trzy duże walizki i można jeszcze powiększyć , więc jak na potrzeby młodych ludzi jest ok
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Z przodu wszystko zrobione pod kierowce wygląda jakby wsiadało sie do kokpitu w samolocie fotele wygodne i lekko kubełkowe miejsca jest dużo dla 2 osób z przodu z tyłu fotele takze bardzo wygodne ale miejsca na nogi jest za mało tylko jakieś 2 fajne laseczki sie zmieszczą....kuferek bardzo dobry przestrzeni jest sporo jak na autko klasy sport/coupe
~szaszka
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Kilka aut już było. Ale w tym wnętrzu to się \"zakochałem\' od razu po pierwszym wsiadaniu. Kokpit super jak w \"samolocie\" to tego ta biegała i ze zmienioną kierownica na sportową to poezja. Samochód 1992 rok : a jest klima tempomat i pełna elektryka.
~BBclan.pl
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
powiem tak autko jest bardziej przeznaczone dla 2 osob tak wiec miejsca jest sporo lokciami sie niestykam z pasazerem na nogi tez jest good jedynie jezeli juz trzeba kogos z tylu posadzic to wiadomo juz super niejest ale niejest to przeciez limuzyna:P
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
No cóż...Jako że Eclipse to sportowe Coupe kierowca ma swobodę...Ale pasażerowie nie koniecznie,sufit z tyłu dla mnie ( a mam 175 cm wzrostu) kiedy siędzę wyprostowany opiera się o głowę ... Tył tak dla osób do 170 cm Max ... A dalej Hardcore :P
~malingm@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
jeżeli ktos kupuje taki samochód to nie powinien narzekać na brak miejsca z tyłu - typowo 2 osobowy samochód sportowy (chociaż moja 8 letnia córka lubui jeżdzic z tyłu:))a dla kierowcy i pasażera z boku miejsca dużo.
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Przestrzeń dla kierowcy jak trzeba. Wygodnie. Kierowca " otoczony " samochodem. Fotele wygodne, chociaż przydałoby się więcej trzymania bocznego. Z tyłu nie jeżdżę, ale najlepiej to nie wygląda:)
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Oceniam na 4 bo z reguły jeżdzę sam, lub z jednym pasażerem, a z przodu miejsca jest mnóstwo. Nie na 5, bo jednak czasami kogoś jeszcze chciałoby się zabrać.....a z tyłu..hm...mniej:)..
~Artur kisielisodd@tenbit.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Coupe jest przedewszystkim na 2 odoby, ale jezdzilem w 4 osoby z nartami w srodku! a do tego znajomi mowia ze nie siedzi sie zle z tylu. Z rzodu, wygodnie i duzo miejsca
~Szumi
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
@ pierwsze siedzenia bajka idealne na SCupe, dużo miejsca, z tyłu jak w Cube ciasno, ale jak trzeba można zabrać więcej osób :)