Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (47) - Silnik

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Silnik pracuje bardzo dobrze jak na ten rocznik...jest troche mułowaty na niskich obrotach ale jak wejdzie na 4 tysice obrotów to wtedy gra bardzo pięknie i czuć ze ma sie te moc pod pedałem!!! Mam 18 Lat i jak dla mnie jest to moja mała czarna rakieta :D Ostanio dzwignąłęm Celice 2.0(156km) koleś przy 120km/h zaczął zostawać z tyłu !!!
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Silnik przyjemny, wysoko się kręci, ładnie wyciąga od 3500 RPM. Kultura pracy bez zarzutu, chyba że źle ustawione wałki wyrównoważające. Elastyczność z wyjątkiem V biegu na dobrym poziomie. Trzeba "zajrzeć" do IV jak się chce szybko z 90 - 100 km/h wyprzedzić, a nawet do III jak się chce wyprzedzić jeszcze szybciej:).
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Silnik krótko po kupnie był nieco zamulony i reagował z lekkim opóźnieniem,ale teraz po roku od jakichś 3 miesięcy po wymianie sprzęgła odczułem dość dużą zmianę w elastyczności i dynamice silnika,lepiej wkręca się na obroty i żywo reaguje na każde depnięcie na pedał gazu .Miłe zaskoczenie :)
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
kręci sie jak trzeba, moc wystarczająca jak na niewielką mase ( 950kg) , nawet jeżdżąc ekonomicznie ( 2000 - 3500 obr/min) nie brakuje mocy do pokonywania wzniesień czy zwykłej jazdy po zakupy , przyrost mocy czuć po 4000 , a powyżej to już bajka , bardzo elastyczny jak na japończyka
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
ponieważ ma dość dużą turbosprężarkę to ma też tzw. turbo dziurę przez co jest mało elastyczny ale przecież to normalne zjawisko po za tym wzorowe osiągi nieziemsko wciska w fotel , 210 koni w zupełności wystarczy żeby zawstydzić użytkownika BMW na światłach ;)
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Wszystko zależy od stanu, mój silnik jest po remoncie, chodzi świetnie, jak japoniec - naprawdę ciągnie dopiero od wysokich obrotów. Z drugiej strony jest bardzo elastyczny, do spokojnej jazdy można go używać praktycznie jak diesel\'a.
~kiepuczi
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
ciagle powtarzajacym problemem jest olej wyciekajacy spod uszczelki pokrywy silnika, oraz tykanie podobne do zegarka dobiegajace z silnika, lasek olejowych, mimo iz wymienilem je na nowe z wiekszym przeswitem, niezaleznie od rodzaju ojeju jaki uzywam
~Pd
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Silnik jak na swoje 270tys. zachwouje się w sposób mistrzowski. Trzeba podkreślić,że samochód ma zamontowaną instalację gazową starego typu. Osiągi są naprawdę zadawalające - 215km/h na gazie... szybsza jazda nie jest dla mnie;)
~szaszka
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Najlepszy silnik pod względem przede wszystkim osiągów i spalania. Frajda z jazdy i zabawa obrotami silnika bardzo dobra. Największa wada silnika to komputer , ale 150 zł u elektronika i sprawa załatwiona.

Mitsubishi Eclipse I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Silniczek całkiem przyjemny, kulturę pracy troszkę nadgryza popiskujący pasek...elastyczność miodzio, ale pod warunkiem że startujemy z góry >3500 obr/min. Miły dla ucha.