Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Ja nabyłem Eclispe full opcje Diamond z 1994 roku 2.0DOHC(150KM) za 11 tysiecy złotych i jestem bardzo zadowolony i uważam ze wcale nieprzepłaciłem bo auto warte jest tej kasy przyjechało z niemiec w idealnym stanie nic nietrzeba było robić poprostu cudo i tyle !!! Bardzo polecam bo chciałbym zobaczyć więcej takich aut na drogach a nie jakieś polonezy czy fiaty !!! POZDRO DLA FANÓ ECLISPE I GENERACJI !!!!
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
mało awaryjny , niby części drogie ale skoro nic sie nie psuje to co z tego że drogie oprócz naprawy turbinki a z tego co mówił mechanik uszkodziła sie przez głupotę to wydaje mi się autko naprawdę godne polecenia , tylko że spala dużo benzyny ale które 2 litrowe turbo nie spala ;] za 20 tys. zł można kupić moim zdaniem rasowy sportowy uliczny samochód który dostarczy zapewne dużooooo emocji kierowcy ;)
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Egzemplarze przeznaczone do dofinansowania można kupić już w granicach 6.000 zł. Zadbane i dopieszczone w granicach 10.000 zł. Nie polecam kupowania tego auta za minimalną cenę, bo koszty które trzeba będzie zainwestować mogą zaskoczyć:). W tym przedziale cenowym otrzymujemy auto z charakterem, relatywnie szybkie i oszczędne, a przy tym w zasadzie niezawodne.
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Za kwotę 7-9 tyś mamy fajne Coupe ze stajni DSM ,no i jak na japońca przystało,czasem ceny części mogą przywrócić o zawrót głowy,ale nie jest tragicznie.... Lepiej wydac raz 500 zł i mieć po problemie niż 5x100 zł w np VW Golfie III i stać ciągle w garażu z ,,Pseudo Sport Coupe \'\' :P
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Ceny tych aut są śmiesznie niskie w stosunku to wyglądu, niezawodności i jakości. Koszty użytkowania nie są niskie, ale na pewno nie tak duże jak w BMW, które ma skomplikowane zawieszenie. Moim zdaniem w tej cenie tylko to, Prelude albo Probe.
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Za niedużą kasę można cieszyć się świetnym autem. Jazda sprawia dużo przyjemności. W kwesti rozsądku przy zakupie. Ja wybrałem Klipsa, za taką kasę mogłem łyknąć nowszego Fiata, Forda, Opla albo VW..tylko po co:)
~Grzenio
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
niekupisz tańszego z takimi osiągami spalaniem i wyposażeniem może nie jest tani w utrzymaniu ale jak się nie psuje to luzik noi prędkość na autostradzi ponad 240 licznik się obkręca
~leoul@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Można znaleźć co dobrego ale naprawdę trzeba poszukać.... ja zapłaciłem za swój egzemplarz 50 000 zł. - pięcio letnie auto-i był tego wart !!!!!!
~BBclan.pl
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
najepsze autko do 8 tysiakow jesli chodzi o sporotowe :) klima elektryka itp jedynie jeszcze zastanawiabym sie nad mx-3
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse I
9,7
9,2
~set@nexia.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Za takie pieniadze jest to najszybszy i najładniejszy samochód. A po gruntownym tuningu równać sie z nim może tylko porsche.