Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (44) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzenio
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
dobrze się trzyma nawet na szybkih ostryh zakretah nie za sztywny to jest to tego właśnie szukałem nietrzeba nic tuningować hyba że do wyczynu dla normalnyh ludzi super tylko drogie części do zawieszenia hamulce słabe szybko się grzeją problem z krzywymi tarczami i przyd i tył ciekawe zjawisko kupiłem nowe zobaczymy na jak długo starczą aha mam zawieszke od modelu z turbinkom
~Adrian
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Jakiekolwiek modyfikacje zawieszenia aut seryjnie produkowanych dyskwalifikuje je natychmiastowo aby ich nie nabywać. w tym modelu układ jezdny jest optymalny świetny prześwit sztywny agresywny na zakrętach dobrze się prowadzący (jakiekolwiek modyfikacje obniżające lub dodatkowo usztywniające są bez celowe a taka zmiana powoduje zmianę środka ciężkości.
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
O dziwo najsłabszy punkt auta. Z tyłu belka wleczona, rozwiązanie stare jak świat. Z drugiej strony auto produkowane od 89 roku, więc nie ma się co dziwić. Ogólnie nie jest źle, ale układ ewidentnie odstaje od charakteru auta. Nawet Escort (VII) jeździ lepiej.
~EVO VIII
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
zawiesznie o nastawieniu sportowym ale również komfortowe jak na opony 16" 205/50 i polskie drogi : ) Krótko mówiąć : chcesz jedzisz spokojnie w ciszy i wygodnie nie ma porblemu chcesz poszalec nie ma problemu. auto dwa w jednym : )
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
jak komuś nie przeszkadza całkowity brak komfortu to ekstra. Mam sportowe amorki i spręzyny , no i 17calowe obręcze na niskim profilu więc jade jak na wozie drabiniastym :) , ale w zakręcie nigdy nie zawiódł , kiedy sie przesadzi czuć lekką podsterowność
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Auto nie zachowuje się jak wanna, ale nie jest też wyjątkowo twarde. Dla tych co preferują sportowy styl jazdy może być za miękki. Zainwestować w dobre amory/sprężyny i dobre opony. Banan na twarzy gwarantowany.
~Domin
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Auto trzyma się drogi jak mało które auto.Jedziesz jak po szynach.Oczywiście nasze drogi "gładkie" nawierzchnie wcześniej czy poźniej dadzą o sobie znać i bedzie trzeba wymineić to czy owo,ale nie ominie to żadnego innego auta.
~set@nexia.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
na naszych dziurach regularnie kończą sie sworznie w wachaczach ale to nie wina zawieszenia tylko naszych dróg. Na równej drodze jedzie jak po szynach a napęd 4x4 sprawia że nagły manewr w deszczu czy na lodzie to nic strasznego
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Zawieszenie trochę za miękkie jak na auto sportowe,tak jak Tiamat pisał,inne amorki,gleba,dobre opony i przyczepność poprawia się znacznie .... A promień skrętu .... Na śniegu używam ręcznego :P

Mitsubishi Eclipse I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ber-michal@o2.pl
Coupe 1.8 94KM 69kW
auto po przez to że jest szerokie doskonale się trzyma na zakrętach. Zakręt 90 stopni można wejść z prędkością około 60 - 70 k/h i trzyma się jak na szynach :>