Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
W samochodzie siedzi sie nisko i niewidać końca maski dlatego najlepiej włączać żabki wtedy widać gdzie jest koniec przodu to samo z tyłu tylny spoiler wyznacza koniec jak dla mnie jest wporzo!!!
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Jak na sportowe Coupe widocznosć bardzo dobra,i z tyłu i po bokach,nie zauważyłem,żeby coś przeszkadzało w jeździe czy parkowaniu tyłem,bokiem,przodem czy na dachu :)
~ber-michal@o2.pl
Coupe 1.8 94KM 69kW
doskonała widoczność podczas cofania dzięki tylnym trójkątom jedynym mankamentem jest boczny słupek który jest ogromny ale to najmniejszy problem widoczność w tym aucie jest genialna
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Nieco ograniczona do tyłu, ale tak naprawdę jest jest jej o niebo więcej niż np. w Almerze 00. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
~alonzo
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
jak dla mnie ok nie widzę żadnych wad ani zalet jeśli chodzi o widoczność , na pewno nie jest taka jak autobusie turystycznym man ale drogę dobrze widać ;)
~RICO
Coupe 1.8 94KM 69kW
widoczność jest wspaniała ale tylko do przodu. do tyłu jak w czołgu a lusterka to kobiety noszą większe w kosmetyczkach, ale to w końcu sportowy wuzek :>
~EVO VIII
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Może być. Dobrze ze swiatła sa otwierane to widac przód gdzie sie konczy :) ale ogólnie da się bez problemu parkować.
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
dla mnie ok , nie widać przodu (chyba że podniesiemy światła) , a tył określam po spojlerze . Ale szybko da sie wyczuć
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Żadnych problemów z rozglądaniem się, nic nie przeszkadza, lusterka boczne ok, podobnie jak widoczność.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse I
9,7
9,2
~Domin
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Z przodu widzisz wszystko namiast z tyłu mogło by być lepiej ,ale przecież jeździmy do przodu ;-)