Lista ocen Mitsubishi Eclipse I (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tiamat
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Są samochody, w których jest zdecydowanie ciszej. Zależy czego szukasz. To, że słyszę co się dzieje pod maską to dla mnie zaleta, tym bardziej że od 4000 RPM miło jest posłuchać. Przy dużych prędkościach ( > 130 km/h )zaczynają gadać uszczelki w drzwiach. Dlatego ocena 4.
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Autko pracuje bardzo cicho wcale go niesłychać do 2500-3000 obro/min ale gdy przekroczy sie te granice bardzo ładnie i agresywanie mruczy nie jak te nowe wózki one piszczą a ten mruczy !!!
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
naprawde doskonałe , po zamknięciu okien żadko który odgłos dobiega z zewnątrz, nawet wydechu na niskich obrotach bardzo nie słychać . No tak było dopóki nie pojawił sie sportowy wydech
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Nie oczekuje, że będę słyszał jak mi sie krew przelewa przy 110 km/h, poza tym takiego silnika zwyczajnie lubię posłuchać. Moim zdaniem cichy nie jest, ale to niekoniecznie minus.
~LowRider
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Przy Seryjnym wydechu jest dość Cicho, po zamontowaniu innego nie koniecznie,ale osobom którym to przeszkadza pewnie i tak nie zwrócą na to uwagi,będą zafascynowani autem :)
~ber-michal@o2.pl
Coupe 1.8 94KM 69kW
podczas jazdy na długich dystansach jest komfortowa oczywiście trzyma się gaz w jednym położeniu czyli nie przyśpiesza się ani nie zwalnia wtedy można nawet muszkę usłyszeć :>
~Grzenio
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
wyciszenie w moim go brak mam przerobiony układ z modelu z turbinom oj jest czego posłuhać na wolny jest cihy od 3-4.5ryczy aż miło a puźniej spokojnie cihnie zarombisty efekt
~maciej
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
Ogólnie nie jest źle, ale nie umiem pozbyć się wrażenia, że projektanci całkowicie zapomnieli o wyciszeniu tyłu. To znacznie zwiększa głośność w aucie.
~Adrian
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
wyciszenie auta jest beznadziejne sugeruje samemu je poprawić ja zastosowałem maty wygłuszające co przyniosło świetny efekt.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Eclipse I
9,7
9,2
~daro
Coupe 2.0 i 16V 152KM 112kW
powyzej 5000obr/min silnik zaczyna ryczec a dopiero od tego momentu zaczyna się jazda,w koncu to japończyk i musi miec wysokie obroty