Lista ocen Mitsubishi Galant VI (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Po pierwsze jak na swoją klasę bardzo wygodne. Po drugie cena za jaką można kupić takie auto jest na dzień dzisiejszy bardzo niska. Rocznik 1992 widziałem w ogłoszeniach w cenie między 4 a 6 tyś złotych. W niemczech nawet za 500 euro!!! Oczywiście nie wiem jaki jest stan techniczny samochodów które ludzie sprzedają. Ale jak ktoś chce kupić to niech dobrze sprawdzi stan techniczny, większość części jest droższa niż w smochodach francuskich lub...
~driver80
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
W tej dyscyplinie, kładzie niemiecką konkurencje na łopatki, pod względem jakości (japońska technologia) i ceny. Za cene( a nawet taniej) jakiejś pognitej i zajeżdżonej astry, vectry czy passata masz duże, ocynkowane, oszczędniejsze i bezawaryjne auto. Polecam.
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Za pieniądze typu Opel Vectra A i VW Passat mam bezawaryjną konstrukcję, pełne wyposażenie z automatyczną skrzynią na czele do tego naprawdę dobrej jakości wykończenia w środku i spokój w nocy, ponieważ tych modeli się po prostu nie kradnie.
~OLEK
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
OCENIAŁEM SWOJEGO GALANTA JAKO 14 LATKA,A NIE NÓWKĘ.W STOSUNKU DO NOWYCH SAMOCHODÓW ZAWIESZENIE I OSIĄGI MIAŁOBY NIŻSZE OCENY, ALE OGÓLNIE JEST TO DOŚĆ WYGODNA, OSZCZĘDNA I NIEZAWODNA MASZYNA.
~Sawiq
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Kupilem 5lat temu za 6tyś teraz pewnie oddam na złom jak juz sie wrescie popsuje - ale nie żałuje Bardzo dobrze mi służy. Teraz zamierzam kupić rekinka kombi.
~shovel@wywalto.o2.pl
Hatchback 2.0 GTi 16V 144KM 106kW
dałem za niego trochę ponad 3000... biorąc pod uwageże za to mogę dostac poloneza, albo inny złom, to całkiem w porzadku. Gdyby tylko te części nie były tak trudno dostępne / drogie...
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Egzemplarze używane mają w miarę dobre ceny. Gorzej z nowymi, ale to wina naszych przepisów, które dla japończyka podbijają cenę o 40% cło. Za to jakość - prawdziwie japońska.
~mitsu_pl
Sedan 2.0 4x4 109KM 80kW
Kupiłem go za 2000 zł. Dołożyłem ok. 1400 i jest w stanie praktycznie idealnym... Za taką cenę nigdy się nie kupi dużego, wygodnego auta z napędem na 4 koła!
~galant_fan
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
takie auto w roku 2009 mozna zakupic za ok. 1500 - 3000 zl. cena niezla, biorac pod uwage to, ile frajdy z niego jest,
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VI
9,6
~tadzik38
Sedan 1.8 90KM 66kW
AUTO BARDZO DOBRZE SIĘ PROWADZI , TROCHE ZA MOCNE WSPOMAGANIE , MOIM ZDANIEM LEPSZE OD AUDI 80 Z 89 ROKU ZA MNIEJSZĄ KASE !!!