Lista ocen Mitsubishi Galant VI (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michas508@tlen.pl
Hatchback 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
do przodu i na boki świetnie, do tyłu troche gorzej ale przez to że mam na maxa opuszczony fotel (co zrobić- tak lubię). Światła mijania troszke słabe ale założyłem żarówki Philips Blue Vision i jest lepiej- polecam. Światła drogowe- istny cud, 4 lampy na raz.
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zupełnie bezproblemowo. W Szczecinie jest masa rond, w innych samochodach, musiałem się odrobinę wychylić dop przodu żeby po nich bezpiecznie jeździć, w tym samochodzie nie mam tego problemu.
~driver80
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Widocznośc bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Trzeba tylko pamiętać o jednym! Przód jest jakieś 30cm dłuższy niż się wydaje. Parę razy juz pogiąłem tablice rejestracyjną:)
~dolar2
Hatchback 2.0 109KM 80kW
zwisy są duże. W polączeniu z dużym promieniem zawracania trzeba się przestawić zanim będziesz parkował bez poprawek
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak dla mnie to rewelacja. Dobrze z przodu, z tyłu i po bokach. Podczas jazdy jak i parkowania nie ma żadnych problemów.
~gusto
Sedan 2.0 GTI 16V 144KM 106kW
duży, kańciasty z bardzo dlugimi zwisami i jeszcze większym promieniem zawracania, już latwiej autobusem parkować :-)
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobra w każdym kierunku. Światła mijania jak na japończyka w tym wieku są dobre, ale chciałoby się nieci lepsze.
~Sawiq
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Jak to sedan trzeba pamiętać ze ma wielki kufer i duże zwisy z przodu i tylu. Lusterka rewelacja.
~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dużo przeszklonych powierzchni, ponadto regulowane siedzenie, które można podwyższyć.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VI
9,6
~mismen1980
Sedan 1.8 Turbo-D 75KM 55kW
Do przodu ekstra, no do tyłu trochę długie, ale tak więcej jeździe wprzód ;-)