Lista ocen Mitsubishi Outlander III (62) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
SUV Facelifting 2015 2.2 DI-D 150KM 110kW
Doskonała we wszystkich kierunkach poza widocznością między słupkami c i d, ale akurat tam rzadko, kiedy zaglądam. Świetne duże lusterka boczne do tego wystarczająca kamera cofania i cóż więcej chcieć? Niektórzy narzekają na brak czujników parkowania. Mnie ich nie brakuje. Mam nieduży garaż i parkuje auto tyłem w odległości 2 – 3 cm od tylnej ściany, czujniki pewnie by mnie zagłuszyły. Do tego wszystkiego duże okna, z tyłu przyciemniane....
~Rozczarowany
SUV Facelifting 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
OK. Duże lusterka. Kamera cofania jest ale wirtualne linie pojawiają sie na ekranie po 15 sek od włączenia silnika zatem są praktycznie bezużyteczne, zazwyczaj już sie wycofa i odjedzie. Widocznosc to tez światła. Ku mojemu zdziwieniu długie nie przedłużają pola widzenia do przodu, świeca w boki , w gore tylko nie na wprost jakby snop świateł mijania nie łączył sie z długimi. Jest taka ciemna granica oczywiście akurat tam gdzie chcesz...
~bigroberto
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Wyższa pozycja + bardzo duże lusterka, mimo przyciemnianych szyb widoczność przez tylną szybę bardzo dobra (wskazane jednak czujniki parkowania z przodu i z tyłu) , kamera z tyłu ułatwia parkowanie ale czujniki mogą pomóc przy mocnym deszczu lub przy zabrudzonej kamerze (rzedko to się zdarza bo jest ukryta pod rantem nad tablicą rejestracyjną)
~The_Eagel
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Jest wg mnie bardzo dobrze, nie widzę tutaj różnić, mimo większych gabarytów u Mitsubishi. Kamerka pomaga parkować, tylko mały szczegół, czemu na wyświetlaczu nie pokazuje promienia skrętu, tylko jest rysunek "na sztywno"? Na początku trochę mnie to irytowało, teraz nie zwracam uwagi, dlatego nie odejmuje "punktów".
~Przem
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Widoczność bardzo dobra, a jak na SUVa nawet do tyłu da się coś dojrzeć. Bardzo dobra kamera cofania - mało się brudzi i świetnie pokazuje przestrzeń. Można podjechać bez obaw bardzo blisko innych samochodów. Sporym minusem są słupki A - bardzo szerokie - człowiek wychodzący na pasy spokojnie jest się w stanie za nimi schować.
~pik-gl
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Widoczność doskonale. W tym gabarycie auta daleko szukać lepszego ideału. Podczas deszczu niestety wycieraczki zgarniają dużą ilość wody na szyby boczne. To zasłania lusterka. Wystarczy zastosować małe rynienki z tworzywa w bokach szyb (popularne rozwiązanie od lat 80 :)) ale spece od projektowania mieli zbyt mało pomysłów
~Macias
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Widoczność na przodu i na boki jest wzorowa. Nie stwierdzam też problemu z widocznością do tyłu. Słupek D nie jest inwazyjny, choć zaznaczam, że przy cofaniu polegam na wstecznej kamerze (wydaje mi się, że w Outlanderze wchodzi ona w wyposażenie seryjne).
~Michał
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Kamera z tylu bardzo ułatwia życie o ile ktoś umie z niej korzystać i jest w stanie jej zaufać. Ja się szybko przyzwyczaiłem i nie specjalnie potrzebuje czujników których nie ma pomimo, że jest to samochód który w tej konfiguracji kosztował ok 140 000PLN
~Marek
SUV Facelifting 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW
Duzo przeszkleń, wysoka pozycja za kierownica pozytywnie wplywaja na widoczność. Pozyteczna kamera cofania. Ale dlaczego ten samochod nie ma fabrycznie czujnikow parkownia p/t? Domontowalem i stad wysoka ocena.
~Rafik
SUV Facelifting 2015 2.2 DI-D 150KM 110kW
Widoczność jest świetna. Duże lusterka, wysoka pozycja za kierownicą. Przy parkowaniu bardzo dużo daje kamera cofania. Bardzo fajne światła mijania w technologii LED (szkoda, że długie ? drogowe ? są zwykłe).