Lista ocen Mitsubishi Outlander III (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jan
SUV Facelifting 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
w pierwszym rzędzie rewelacja, w drugim bardzo wygodnie dwie osoby (możliwość regulacji także oparcia), trzecia już będzie miała wąsko. Trzeci rząd dość ciasny - nie ma co ukrywać - dla dzieci lub awaryjnie dla dorosłych (da się sytuację poprawić przesuwając środkową kanapę). Mimo to na swoją klasę rewelacja.
~Marek W-wa
SUV Facelifting 2017 2.2 150KM 110kW
W dwóch rzędach miejsca nie ubyło względem poprzednika i to się chwali, znaczy jest go cały czas bardzo dużo i wygodnie się w 4 osoby jedzie, bardzo wygodnie :-). Bagażnik jest ciut mniejszy niż w poprzedniku, no chyba że się wymontuje (raptem kilka śrub) 6 i 7 siedzenie :-) - wtedy można zabrać co się chce na wakacje.
~Cyfer718
SUV Facelifting 2017 2.2 150KM 110kW
no coż coś za coś.. nie wiem jak jest w normlanym outlanderze ale podobno tak samo, przywczaiłem się do większej przestrzeni (na szerokość) w Santa Fe, tu jest dobrze ale mogło by być lepiej, co ciekawe mata z bagażnika santa fe pasuje prawie idealnie - minimalnie zagięta..
~Jakub S.
SUV PHEV Facelifting 2020 2.4 PHEV 224KM 165kW
Miejsca z przodu naprawdę dużo. Wielki plus za tylna kanapę z możliwością regulacji konta nachylenia kanapy. Bagażnik wystarczająco duży na wakacje dla 4 osób. Na małe zakupy wnęki po bokach bagażnika. Polecam otwieranie bagażnika "z nogi".
~stefpat
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Napiszę tylko że po rozłożeniu fotelika dziecięcego do pozycji leżącej fotel pasażera z przedniego rzędu można ustawić na tyle daleko że osoba o długich nogach siedzi komfortowo a dziecko w foteliku może wyprostować nogi. W Citroenie C5 tak się nie udawało.
~bigroberto
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
TO SUV na 7 osób ale 3-ci rząd raczej dla dzieci. Spokojnie i wygodnie dla 5 osób, nawet ok 2 m wzrostu- mimo napędu 4wd płaska podłoga w 2-gim rzędzie. Regulacja pochylenia siedziska i przesuwany 2-gi rząd siedzeń- bardzo przydatna sprawa.
~ZySo
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
To był jeden z warunków dla którego zwróciłem na miśka uwagę, nie należę do ludzi niskich a moje dzieciaki są już wyższe ode mnie więc musiało być autko przestronne, Przy wzroście 185 na tylnej kanapie przeszkadza szyberdach więc wziąłem wersję bez niego.
~Paj
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Rewelacja. Bardzo dużo miejsca na nogi. Najwięcej w klasie. Bardzo przydatne dodatkowe awaryjne miejsca nie zmniejszające prawie bagażnika, który jest baaaardzo pojemny. Wbrew pozorom mogłoby być odrobinę więcej miejsca na szerokość z tyłu.
~MB
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Przestronne auto, nie mam zastrzeżeń do 1 i 2 rzędu. 3 rząd - dla dzieci, konkurencja jak np. Hyundai czy Kia są bardziej przestronne. Moja wersja miała szyberdach, ogranicza on miejsce na głowę w 2 rzędzie siedzeń).
~Rafik
SUV Facelifting 2015 2.2 DI-D 150KM 110kW
Jestem dość wysoki (190cm) i z przodu miejsca jest akurat. Podróżuje się jednak bardzo wygodnie (w Audi z przodu miałem więcej miejsca). Z tyłu w zupełności wystarcza. Fajne są rozkładane i regulowane (przesuwane) tylne fotele.