Ocena kierowcy - Mitsubishi Pajero III

WIENCZYSŁAW NIESZCZEGULNY, 14 lat temu
Silnik 3.2 DI-D 165KM 121kW
Rok produkcji 2003
Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D 165KM 121kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Inne : wyciagałem zakopane traktory na polu.spalismy w nim 8 osób robilismy bankiety bardzo wytrzymałe autko
za wielkie za głosnme taki mały autobus ale na drodze jakos osobówki uciekaja przed nim(opinia mojej żony)ja tez to widze boją sie czy co? jak sie jedzie na czołówke ech dziwne te ludzie
jest po dużym przegladzie 180000km (3800zł) drogo ale sie opłaci zmieniam olej co 15000km 5W40 paliwo tylko najlepsze nigdy nie dolewam oleju od wymiany do wymiany w tym modelu za krótki jest bagnet i trzeba dolac deko wiecej zawsze trzeba sprawdzac rolkę napinacza b.wazne dobry mechanik od mietka zrobi to bez sciagania pokrywy jest za głosny i długo w zimie łapie temp.
ciekawe że ta skrzynka uczy sie jezdzic od własciciela najlepiej widac po odłaczeniu baterii dostosuje sie do techniki jazdy sprawdzałem z tej kolumbryny mozna wycisnac b.wiele dobze ze zona nie wie(to Jej auto kochane sama wazy 50kg mała kobitka ale lubi wielkie samochody)
zmieniałem koncówki drążków cos przenosiło drgania na kierownicę na diagnostyce amortyzatory ok dziwne ale dobrze ze nie umie mówic po kazdej mojej przejażdżce myje go karszerem albo na myjni
wycieraczki zapewniają dosyc wiele i siedzi sie wysoko tyłu nie widze przez to cholerne koło zapasowe (czy ono tam jest szczerze nie wiem
co to jest ta ergonomia w tym samochodzie ?
mam klime szyber okna elektryczne w lato zimno w zimie goraco mogie zrobic jak chce nie jechałem na koncu tam gdzie sa 2 dodatkowe miejsca cos tam dmucha
kierowca i pasażer ok ale ci z tyłu raz jechałem o boże !!!!nigdy wiecej
do bani jest za głosny zupełnie jak terenowy dobrze że w momencie zwiekszenia obrotów radio się podgłasza
nic nie jest w stanie go przebić boczne listwy kosztuja w serwisie 4800zł kupiłem na inter,za 450zł
samochodzik produkowany 100% w Japoni tak gadaja po 4-ech latach mysle ze to dobry samochodzik
czasami nie \"mogie\"złożyc tylnich siedzeń i nie czyta płyt cd
ustawienie konta pochylenia kół na tylnim moscie to jest problem

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 DI-D 165KM 121kW [l/100km]

10,1