Lista ocen Mitsubishi Space Star (1998) 1.9 DI-D 102KM 75kW 2001-2005 (36) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chomański Wojciech
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
zużucie paliwa (wersja 1.9 diesel) - super! - od 4,5 l do 5,6 l/100km. Ale... - co z tego gdy to co zaoszczędzi się na paliwie trzeba (z nawiążką- i to jaką!!!) oddać na drogich przeglądach i gangstersko- bezszczelnie wysokich cenach części!!! - jak się dowiedziałem że za przegląd po 90 tys.km (z wymianą paska rozrządu) muszę zapłacić 2.500 zł to mnie zatkało i odechciało się tego samochodu... (zamiast na urlop opłacałem przegląd...)...
~czesiuk
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Zużycie paliwa jest w porządku, natomiast ceny napraw to istny koszmar. Cena 1 wtrysku Bosh ok. 1,5 tys., nowa głowica ok. 7 tys. Wymienione części wymagają wymiany co ok. 150 tys. km., jeżeli auto ma przejechane powyżej 130 tys., zdecydowanie NIE KUPOWAĆ. Po kilku miesiącach wydacie na naprawę kilka tysięcy.
~marian z rybnika
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
średnia nawet niższa niż podaje producent,przy płynnej równej jeździe udało mi się uzyskać wynik 3,7 l/100km (super) a poruszając się bardzo szybko spalał jedynie do 6.5 litra,zdecydowanie najdroższy i za drogi serwis z jakim się spotkałem i to pod względem cen części jak i cen za robociznę
~byku
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
pali mało średnio 6,5 , bywało dużo mniej i ciutek więćej ale zimowa aura - latem jeszcze nie testwoałem (ponad 7 średnio nigdy nie wziął). Drogie przeglądy ale kto nie chce nie musi (papa gwarancja) - średnio za przeglą to jakieś 500-700PLN. Poza tym bez usterek
~lolo
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Jak na auto o tej masie to spalanie tego silnika jest rewelacyjne (trasa 4,5, miasto 6,3, średnio 5,5). komputer pokładowy oszukuje, na szczęscie ku uciesze posiadaczy zawyża spalanie. Sam w to nie wierzyłem ale juz po kilku tankowaniach pod korek potwierdzam
~JK
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Jest dobrze: auto bezawaryjne a spalanie śmiesznie małe. Dobra dostępność części, oryginalnych i zamienników. Cały \"dół\" pasuje od Mitsubishi Carisma i Volvo serii 40 a układ napędowy od Renault.
~cns80
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Przejechanie 100 km w cenie jazdy na gazie, a silnik mocniejszy o 4 KM (1,6 l 98KM). Nie trzeba płacić wyższej stawki za przegląd, wymieniać dodatkowych filtrów. No i bagażnik pozostał niezmieniony :)
~olek
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
drogie części i duże spalanie jak na silnik 1,9 niemce palą mniej, awaryjność duża, samochód u kilku mechaników każdy coś wymienił, kase wzioł a i tak nie chodził jak trzeba
~piotr87
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Miasto średnio 6,5l Trasa przy normalnej jeździe 5,5l cena rozrządu z pompą i robocizną to 750-1300zł reszta czyli wymiana filtrów w cenie porównywalnej do innych europejskich aut

Mitsubishi Space Star (1998) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pusiol
Minivan 1.9 DI-D 102KM 75kW
Ja mam porównanie do golfa 1,6 , więc wydaje mi się że mitsu chyba na jakiś oparach ropy jeździ :). W trasie to się zastanawiam czy mi ktoś na postojach paliwa do baku nie dolewa...