Lista ocen Mitsubishi Space Star (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uki
Hatchback 5d Facelifting 1.0 71KM 52kW
Bez rewelacji ale poprawna, trochę długie prowadzenia drążka i czasem wsteczny wchodzi z małym "chrupnięciem" ale mi to nie przeszkadza. Za to przełożenia w trasie są długie i na każdym z biegów osiąga się wyższe prędkości "bez wycia" silnika (jednocześnie bez odczucia braku mocy - nie trzeba często wachlować biegami).
~Zadowolona właścicielka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Na początku wydawała się sztywna. Ale już po kilku dniach przyzwyczaiłam się i w tej chwili nawet nie zuważam jak zmieniam biegi. Jest idealna. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Asdfg
Hatchback 5d Facelifting II 1.2 71KM 52kW
Haczy jedynka,dwójka trochę lepsza,reszta ok. Ogólnie bardzo "twarda", trzeba jej się nauczyć. Zgłosiłem do serwisu,zobaczymy co powiedzą
~b_soszinsky
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Na początku skrzynia biegów delikatnie haczyła. Z przebytymi kilometrami zauważam, że to znika. Szkoda, że nie ma wersji z 6-cio biegowymi skrzyniami.
~Brfscc
Hatchback 5d Facelifting II 1.0 71KM 52kW
Skrzynia lekko haczy na 2 biegu. 5 biegów które są idealnie dopasowane do tego auta. Przy 140km/h jest 3600 obrotów
~Radek
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Dobrze ze stopniowana, bezawaryjna. Biegi wchodzą bezproblemowo, jednak skrzynia mogła by być bardziej precyzyjna.
~RickB
Hatchback 5d 1.0 71KM 52kW
Jak na razie doskonale. Wybiera precyzyjnie biegi, przelozenia sa odpowiednie choć szkoda, że nie ma szóstki..
~mick74
Hatchback 5d 1.0 71KM 52kW
Biegi wchodzą sprawnie. Gdy jest się na luzie, to ma się wrażenie, że nie wiadomo w jakim miejscu jest drążek zmiany biegów.
~Cinek156
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Bardzo precyzyjna i miła w obyciu , nieliczni piszą że coś tam haczy ale u mnie nie ma takiego mankamentu.
~Slavo
Hatchback 5d Facelifting II 1.2 71KM 52kW
Producent mógłby nieco poprawić dokładność spasowania, zwłaszcza wstecznego biegu.