Lista ocen Mitsubishi Space Star (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mick74
Hatchback 5d 1.0 71KM 52kW
Dla mnie naprawdę doskonale. Czuję ten samochód i już. Jedyną wadą może być bardzo głośna praca zawieszenia przy wjeździe w zaglębioną studzienkę. Ale poza tym ta pchła jest bardzo zwinna. Promień skrętu (nie pamiętam jaki bo i po co) jest tak niewielki, że ma się wrażenie, że przy zawracaniu tylne koło stoi w miejscu a przesuwa się wyłącznie przód. Efekt choroby lokomocyjnej murowany :)
~Cinek156
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Tu daję czwórkę ponieważ auto ma pozytywnie reagujacy układ jezdny ale troszkę czasem przechyla się w ciasnych łukach i zakrętach podejrzewam że opony 185 a nie zastosowane 175 załatwiłby sprawę, Super promień skrętu, Zawracanie i manewry w ciasnych miejscach to dla niego bułka z masłem .Jest do tego stworzony.
~RickB
Hatchback 5d 1.0 71KM 52kW
Precyzyjny, miękki choc w granicach poczucia bezpieczenstw, przechyla sie na zakrętach, co juz jest mniej przyjemne. N razie auto jest na standardowym ogymieniu czyli 14'. Myślę, że sytuacja poprawi sie na nizszym profilu i 15' felgach. Brak niemilych odglosow z zawieszenia.
~Uki
Hatchback 5d Facelifting 1.0 71KM 52kW
Nie mam zastrzeżeń, zawieszenie jednocześnie komfortowe i bezpieczne (nie przechyla się nadto w zakrętach). Cicho pracuje i dobrze wybiera dziury (bez słyszalnych łomotów itp.). Wiadomo nie jest to samochód do rajdów tylko do spokojnego przemieszczania się głównie w cyklu miejskim.
~Zadowolona właścicielka
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Idealny. Nie mam zastrzeżeń. Nie wiem czy w tej rubryce powinnam to wpisać, ale promień skrętu jest bardzo mały, dzięki czemu łatwo manewrować i zawracać. Polecam każdemu, kto ma mało miejsca do parkowania i każdemu do miasta, tam gdzie ciasno, Space Star sobie poradzi.
~b_soszinsky
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, świetna przyczepność, szczególnie przy rozmiarze kół 15 cali. Trudno oczekiwać w tym segmencie, za takie pieniądze komfortowego, miękkiego zawieszanie. Ludzie z takimi oczekiwaniami to typowi dyletanci. Dziury na drodze po prostu należy omijać.
~Jarek
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Choć, zależy co kto lubi. Dobrze trzyma się drogi, bez zarzutu działają wszystkie układy bezpieczeństwa. Mały minus za "trzęsienie" na autostradzie przy prędkościach powyżej 120 km. No, ale to chyba wina gabarytów auta i jego wagi.
~Brfscc
Hatchback 5d Facelifting II 1.0 71KM 52kW
Przy dużych prędkościach samochód zachowuje się stabilnie można śmiało jeździć w trasy.
~Radek
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Jak na miejski samochód nie można wymagać więcej. Jest komfortowo.

Mitsubishi Space Star – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~g. r.
Hatchback 5d Facelifting II 1.2 71KM 52kW
auto ładnie trzyma się drogi, ale lubi gładkie nawierzchnie