Lista ocen Mitsubishi Space Wagon II (21) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grubasek
Minivan 2.0 GLXi 4x4 133KM 98kW
Grzeje kiedy tego potrzebuję i chłodzi tez bez zarzutu.Przydała by się klima,ale nie ma na co narzekać.Nawet w deszczu radzi sobie z parowaniem szyb,więc nie ma się czego czepiać.Piątka za ogrzewane lusterka i podgrzewane siedzenia(wszystko działa!!). Fantastycznie jak zimą grzeje w d... :)))
~tdi@o2.pl
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
Nagrzewnica szybko się nagrzewa i... dobrze grzeje :) Nawiewy regulowane, zamykane, wentylacja na nogi także dla pasażerów z tyłu, poza tym niezależne dmuchanie na boczne szyby przednie i wygodne przełączniki Nie paruje zbytnio podczas deszczu.
~grekal
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Klimatyzacja i ogrzewanie dla kierowcy i pasazera b.dobra szybko dochodzi do ustawionej temp.,natomiast zapomniano troche o osobach podrozujacych w 2 i 3 rzedzie siedzen.
~RobDizg
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Chociaż u mnie w SW na tył podobno gorzej dmucha ciepłe ale ja nie wiem bo jestem kierowcą. Dmuchawy są pod siedzeniami ale czy dmuchają? Nie wiadomo.
~demes@op.pl
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Siedem osob w srodku i jedynie w zimie tylna szyba troche paruje, ale gdy wlacze jej ogrzewanie - praktycznie trudno sie przyczepic do czegokolwiek.
~piocek
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
tu mogło być lepiej ale jak na wana to spoko Klima daje radę a na grzanie trzeba trochę poczekać (wina LPG i parownika)
~marsob
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
Ogrzewanie super, klima również w pierwszym rzędzie siedzeń. Ale z tyłu latem nie ma porządnych nadmuchów - w trzecim rzędzie gorąco!
~deleon@faith.pl
Minivan 2.0 TD GLX 82KM 60kW
Szybko się nagrzewa, nadmuchy ok. Wersja bez klimy, jest za to szyberdach czyniący lato znośnym.
~mit1986
Minivan 1.8 TD 75KM 55kW
ogrzewanie działa świetnie, nie ma problemów z parowaniem szyb itd. Ale bez klimatyzacji...latem wiadomo:/
~mmaarreekk jawor
Minivan 2.0 GLXi 133KM 98kW
nie wiem dlaczego ale ciagle mi szyby zaparowywuja chociasz jest kilka obcji ogrzewania