Oceny Nissan Micra II 1.5 D 58KM 43kW 1998-2002

Najnowsze oceny Nissan Micra II 1.5 D 58KM 43kW 1998-2002

3,7
~Damian
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Witam, autko to kupiłem od koleżanki na dojazdy do pracy. Ogólnie jeśli chodzi o ekonomię to jest ok. Z problemów jakich miałem to: ciężko chodząca skrzynia biegów (za 100zł mechanik naprawił i jest ok), skrzypiąca wycieraczka od strony kierowcy (źle wyregulowane ramię), a teraz zmagam się z piszczącym paskiem klinowym. Nie są to jakieś poważne usterki i auto dobrze się sprawuje, idealny na dojazdy do pracy. Na trasy już gorzej bo ma małą...
3,4
~znawca
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Autko fajne za sprawa fajnego francuskiego silniczka 1.5 od citroena ax-a czy peugeota 106. Reszta az tak nie zachwyca ,wydaje sie ze rozsadniejszym wyborem jest zakup calego francuskiego auta np saxo. Bo motor ten sam ale saxo jest oszczedniejsze i lepiej sie prowadzi nie wspominajac o cenie o polowe nizszej.Ogolnie micra jest ok ale jezeli za polowe ceny mozemy kupic lepsze francuskie auto z tym samym silnikiem...to po co przeplacac??????????
3,7
~49ers@wp.pl
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Tutaj dam dobrze ale odradzam kupowania micry z dieslem ponieważ koszty napraw oraz część są znacznie droższe niż jak u benzyniaków. Natomiast różnica w spalaniu niewielka.PRzykład poduszka pod skrzynią biegów diesel 400 zł (nie ma zamienników) beznyzna 50 zł/
~rafal.buczynski@mikroprojekt.com
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
kupiłem sprowadzoną z zachodu Mikrę, miała 50tys. przebiegu, przejechałem ponad 40 tys i NIC. Rzadko spotykany u nas silnik, więc czasem trzeba poczekać 1-2 dni np. na filtr powietrza, ale jeśli chodzi o zużycie paliwa i niezawodność REWELACJA - nigdy nie miałem tak niezawodnego samochodu. Spala w mieście zimą ok. 5,5l oleju, na trasie przy spokojnej jeździe nawet poniżej 4 litrów. Dla mnie świetny, a na codzienne dojazdy do pracy - super.
~tatanka1@wp.pl
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Ponieważ kupiłam uzywane auto, miałam pewne wątpliwości czekając co z niego wylezie... Po jakims czasie wątpliwości przeszły, a pozostałowilekie przywiązanie do auta. Nie zamieniłabym go na zadne. Mikra jest ja pies - basset - taka brzydka, ze az ładna :)) O tankowaniu Diesla nie wspominam - wiadomo :) Jeżdżac wyłącznie po mieście nie przekracza 7 w zimie, w lecie na trasie schodzi do 4,5 :)) Oleju, od wymiany do wymiany NIE BIERZE!
~Mikruś 1999
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Super auto za niską cenę i niskie koszt utrzymania.
Dziennik kosztów dla Nissan Micra II 1.5 D 58KM 43kW
~marek
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Na miasto samochód doskonały. Toyota yaris jest podobna, ale ma gorszą widoczność. jeździłem z żoną micrą 2,5 roku. przebieg zrobiony to 62 000km. POLECAM
~FilipWarszawa
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Jak na mały samochód miejski to super. Nie zamieniłbym go na inny.
~misiaczko@wp.pl
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Nie spotykany w naszym kraju wynalazek (sprowadzony z Francji), bardzo tani w utrzymaniu dopóki chodzi, ale ogóklnie suoer
~ryszard lr.nawroccy@op.pl
Hatchback 1.5 D 58KM 43kW
Samochód jest bardzo oszczędny. Mało pali przy jezdzie 80-100 km/h (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )