Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW 2003-2010 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thopson23
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
jak na razie były same niedoróbki fabryczne a więc: - coś stukało w zawieszeniu, dokręcili i przestało - skrzypiący fotel kierowcy przy maksymalnym podniesieniu, przesmarowali i przestało - nietrzymające mocowanie rolety bagażnika z prawej strony, poprawili i już trzyma - spalone obie żarówki świateł mijania po 5.000 i to w odstępie 15 minut, przypadek?!! uwaga - nie próbujcie ich wymieniać samodzielnie chyba że macie ciągotki...
~_rolo
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
To mnie najbardziej boli, auto kupione nowe: 1. Plaskikowa listwa bagaznika odskakiwala (niedopasowana) 2. Brak dobrego styku w oswietleniu kabiny (czasami trzebabylo puknac) 3. Wlew plynu do spryskiwaczy - tego idiote ktory to wymyslil powinni powiesic - ktos nie wie jak powinien dzialac zwykly lejek. Takie mocowanie jak jest teraz powoduje ze czesc plynu spokojnie leci na pasek klinowy 4. I od tego pewnie pasek piszczy jak glupi 5....
~jimi
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Zle pomyslana zlaczka poduszki kierowcy, przedmioty pod fotelem (np szczotka do odsniezania, butelka wody mineralnej) potrafia rozlaczyc poduszke i trzeba z tym leciec do sersiwu- paranoja. Stacyjka 2 x w serwisie, nie reagowala na pozycje start , trzeba bylo wiercic kluczykiem az do skutku. Wymiana zarowek...po francusku,czyli tylko wprawny majsterkowicz albo serwis.
~glx@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Duperele się zdarzają częściej niż się bym spodziewał po japończyku (z UK). Problemy miałem z korkiem paliwa, schowkiem centralnym, skrzypieniem różnych elementów. Jak widać - drobiazgi. Jednak szybko zużywają się wycieraczki i żarówki. Raz w krótkim odstępie przepaliły się obie i miałem wątpliwą przyjemność jazdy do domu bez świateł.
~Marcin 12
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Drobne ale są: niedomykający się zamek tylnej klapy dwa razy wyładował mi się akumulator przez tą drobnostkę, nawala czujnik zamka tej tylniej klapy i niekiedy nie chce się otworzyć, jak wcisłem zamek do środka to serwis wymienił bez gadania i nawet nie mussiałem się kłucić o zapłatę ?,
~piqus
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
na poczatku ok 1000km nie odbijal kluczyk w stacyjce. w serwisie tylko nasmarowali i wystarczylo. zaraz potem sam otwieral sie bagaznik (oczywiscie przy otwartych zamkach), najprawdopodobniej tez wystarczy nasmarowac i bedzie ok. ale brak czasu zeby pojechac do serwisu
~Funio
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Nieustannie walczę z mikrowyłącznikiem i zamkiem tylnej klapy. już wymieniali go kilka razy i dalej pojawiają się problemy - albo otwiera się sam po wyłączeniu silnika albo nie można otworzyć go wogóle.
~skuba25
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
przy przebiegu 1500 km naprawa przycisku elektr.otwierajacego bagaznik, przy 27000 awaria ABS(hamulce działały ale bez zadziałania ABS),przy 39000 wymiana paska klinowego.
~Rafu
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Opróćz płynów, filtrów, tarcz hamulcowych i klocków, żarówek (z przodu H4 w porównaniu do swifta przepalają się częściej) wymieniałem jedynie akumulator
~leszek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
na początku były kłopoty ze stacyjka ,po wymianie kostki spokój .podnośnik elektryczny przedniej szyby pasażera od str kierowcy szwankuje
Nissan Micra III Hatchback 5d