Lista ocen Nissan Navara III (86) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WFM
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Trochę irytujących niedoróbek: brak zaślepki, nierówno przyklejony brzeg podsufitki, ślady korozji na krawędzi zderzaka... No i zupełne DNO: system nawigacji GPS. Przejaw wyjątkowej arogancji firmy Nissan/Renault. Brak sporej części dróg we wschodniej i środkowej Europie. Na Słowacji droga skończyła się natychmiast po zjeździe z autostrady na Bratysławę. U nas niewiele lepiej. Szkoda pieniędzy.
~mariusz
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
W samym aucie nic się specjalnie nie dzieje. Na początku pojawił się pisk na nierównościach. Przesmarowanie uszczelek nic nie dało - dopiero duża porcja towotu na zamku klapy zlikwidowała piski. Najwięcej problemów jest z zabudową paki - opcja - parcieją po 1 roku gumy, klamka odlata, styki śniedzieją, obudowa ma mikropęknięcia, z relingów schodzi farba - może to tylko jednostkowy problem?
~czarny
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
odpukać tylko jeden ale nagminny problem z luzem zaczepu maski, serwis nie daje sobie z tym rady - maska drży przy większych prędkościach-podrywa ją i skrzypi tak, że na początku zanim odkryto przyczynę wrażenie było takie jakby zawieszenie z przodu miało się oderwać - pomaga regularne smarowanie i owijanie zaczepu tekstylną taśmą izolacyjną ( wynalazek serwisu!)
~Krzysztof kkus@poczta.fm
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
tu słabo. a to coś trzeszczy, a to uszczelka pod szybą wewnątrz wyjdzie, a to się rozprogramowało zamykanie okna, a to tulejka przy klapie się rozpadła często palą się żarówki świateł mijania elektronika w tym aucie robi poważne zakłócenia - używam radia CB i radiotelefonu i szumy są straszne. Piszcząca klapa z przodu - masakra. Serwis walczył z tym przez pół roku.
~Sylwek 693454997
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
jak nie drzwi i uszczelki, to trzeszczące głosiniki i tapicerka drzwi. Nie wspomne o układzie kierowniczym i gwiżdżących nawiewach wentylacji. Pieknie piszczy zawieszenie, całkiem melodyjnie, zwłaszcza z tyły gdzie są resory, choć sprężyny z przodu również nie dają o sobie zapomnieć, trzeszczą plastiki na drzwich przy przełącznikach od ele. szyb.
~hubal
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
krzyżaki na wale przy 60 tys km, obluzowanie opaski na przewodzie wspomagania (podobno standart), fabryczne opony wielosezonowe porażka, na zimę tylko kostka szczególnie w górach, no i na pace trzeba coś wozić ciężkiego. lekko przecieka szyberdach, wyłazi uszczelka wewnątrz przy przedniej szybie.
~mirek
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Dużo można by tu pisać. Plastiki słabe- rysują się paznokciem, metalowe elementy pokryte powłoką która się po 50tyś ździera, skrzypi strasznie pokrywa silnika, szyba przednia bardzo łatwo uszkadza się od kamieni-każdy kamyk zostawia ślad, materiał siedzeń łatwo zaciąga się,
~Egebere
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Wymieniam olej osobiście co 8000 km i nic sie nie stało. Wszystko działa zgodnie z instrukcją, nie było żadnych napraw. Wygląda więc, że mam dziwne szczęście, choć drę samochód po wertepach, a na prostej zwykle nikt mnie nie wyprzedza.
~inventum@vp.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Auto bez zarzutu, ale tą badziewną zabudowę już raz mi wymieniali, a tą drugą (wymienioną) jeszcze naprawiali (uszczelki). Podobno każdy egzemplarz nadbudowy jest do kitu. Mniejsze, lub większe usterki, także lakiernicze. A może miałem pecha?
~Baltazar191
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Jedyne co uległo zniszczeniu, to elementy kabiny kierowcy, tzn. niektóre plastiki poodklejały się i teraz nieestetycznie wiszą, co jednak może być moją winą, bo nie jestem zbyt delikatny w obchodzeniu się tym samochodem.