Lista ocen Nissan Navara III (90) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czarny
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
przeglądy: za drogo ceny nieadekwatne do wykonywanych czynności nie mówiąc o ich szybkości i jakości:(( obsługa sprowadza się do wymiany części i gotowych podzespołów w trakcie których giną śruby nakrętki itp.), nie miałem na szczęście problemów mechanicznych więc nie wiem jak ceny poważniejszych napraw, jedyne co wymieniałem to filtr paliwa koszt ok 500 zł, i wymiana tarcz hamulcowych za prawie 1200 zł(niby z rabatem!)zaproponowano mi tarcze...
~użytkownik
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Naiezawodny po 20.000 ale uwaga na fatalny montaż zabudowy paki i instalacji haka, bo trzeba to poprawiać samemu, inaczej woda pływa w pace, a instalacja haka wisi na trzech drutach, bo przecinają ją plastikowe złączki( debilizm serwisu).Łatwy do podłączenia anteny CB, poprzez otwory wentylacyjne, wdzięczny do tunningu. Bardzo słaba widoczność zderzaka tylnego, zalecam lampy pozycyjne , jak w przyczepach towarowych i odboje gumowe, jak w...
~Kamil
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
/Model bez DPF z Euro4/ Srednie spalanie przy dynamicznej jeździe (50/50 trasa/miasto) około 8.0 - 8,3 L, co jest znakomitym wynikiem. Przy 70-75 km/h spalanie około 5.00-5,5 L. Przedmuchiwanie turbiny na autostradzie (prędkość powyżej 160 km/h) - 12-14 L ;) przegląd + materiały na 30 tys. km około 1400 zł. (Olej Mobil 1 5w30 ESP) Olej wymieniam, co 15 tys. km.
~Krzysztof kkus@poczta.fm
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Spalanie - dla mnie rewelka. Kolega ma Jeepa :) jak zobaczył ile moj nissan pali odpadł. Navara na trasie (1300km) autostrada, średnie spalanie 7,5L Jeep - 14 :) Przy spokojnej jeździe latem na trasie potrafię zmieścić się w... 7 litrach. Ok, jak zasuwam (trasa) weźmie i 9-10 Miasto - normalna jazda bez szaleństw 9-10L średnio cykl mieszany 8-9 L Ceny przeglądów - mysle że ok.
~Kotwik
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Ciężko mi coś teraz jeszcze napisać, przejechane mam dopiero 1000 km. Ale zużycie paliwa trochę minie zaskoczyło, mój egzemplarz z automatyczną skrzynią zużywa ok. 16,0 lirów na 100 km. W Nissanie powiedziano mi, że może się takie utrzymać do około 2000 km, a potem spadnie. Zobaczymy.
~Borys
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Doskonale! Jestem pod wielkim wrażeniem ekonomiczności tego samochodu. Zrobiłem 133.000km, z rzeczy poza planowych jedynie termostat uległ uszkodzeniu. Oryginalny w ASO 96zł. Reszta bezawaryjnie !!! Koszty utrzymania łatwo zaplanować, spalanie jest przewidywalne, przeglądy też.
~GreenFann
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
W mieście można utrzymać poziom 10L, ale trzeba raczej się toczyć. Nie ma co się przyczepiać, silnik ma turbine i generuje 170KM a autko waży prawie 2t, to musi palić. W trasie realnie 8L. Jeśli chodzi o przeglądy, to nie wiem. Moje było ściągane, więc mam większe możliwości.
~Egebere
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Delikatna jazda po mieście = 9 l/100 Przepisowa jazda na trasie= 8 l/100 Przedmuchanie rury 160 km/h i więcej= 12 l/100 Jazda z ładunkiem 300 kg + wielka przyczepa campingowa do 100 km/h = 13,5 l/100 km Wiem, że skutery są lepsze ale wolę Navarę.
~sebastian milordsc@wp.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
POSIADAM WERSJE Z AUTOMATEM NIE WIEM JAK INNYM UZYTKOWNIKOM ALE MI TO AUTO SPALA PRZY NORMALNEJ JEZDZIE OKOLO 11,5-12,5 L ON (WERSJA BELGIJSKA ) NIE MOZNA OCZEKIWAC SPALANIA NA POZIOMIE 9L OD AUTA PONAD 2T PO trasie przy predkosci okolo 120-140 okolo 9l
~Marek
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Po chipie przy lekkiej nodze - dynamicznie do 140 po trasie mieści się w 6,9; średnie wg komputera 7,2 (Statoil i SUPRA ON) bo na zwykłej 9 mało Rekord to średniej przy 80 km / h na trasie około 5,4l ale jak dasz ostro 14 też zje